Velomarketi 2+2: ostad kaks ratast, saad kaks kiivrit tasuta kaasa!

Püsi kahekaupa ja kahe meetri kaugusel. Parim selleks on kaks ratast ja värske õhk!

Erilukord saab küll läbi, aga 2+2 reegel kehtib ikkagi edasi, et vältida haigestumisi ja viiruse levikut. Naudi kevadet turvaliselt eraldi, aga ikkagi koos! Selleks püsi liikudes kahekaupa ja kahe meetri kaugusel üksteisest. Parim võimalus selleks on kaks ratast ja värske õhk.

 KAKS KIIVRIT TASUTA!  Naudi päikeselisi pikki päevi ja mõnusat kevadet turvaliselt eraldi, aga ikkagi koos oma lähedaste ja parimate sõpradega velotuuritades ja maailma avastades! Ratas viib ja toob teid küsimusi esitamata ja mitte kunagi vingumata ning just selles tempos, mis teile meeldib.

🚴‍♀️🚴‍♂️ Osta kuni 24. maini Velomarketist kas kohapealt või e-poest www.velomarket.ee KAKS RATAST ja saad turvaliseks ja enesekindlaks velorõõmude nautimiseks kaasa 👷‍♀️👷‍♂️ KAKS KIIVRIT!

⚠️ TINGIMUSED ⚠️ Tasuta kiivrid saad, kui ostad ühe ostukorviga kaks vabalt valitud jalgratast. Ühe tasuta rattakiivri väärtus kokku on kuni 70 eurot ehk kahe kiivri pealt soodustus 140 eurot! Kui valid endale kallima kiivri, saad kiivrilt soodustuse 70 eurot! Pakkumine kehtib kuni 24.05.2020 (kaasa arvatud). Kaks ratast = kaks kiivrit tasuta!

Kuidas osta kampaaniarattaid e-poest? See on nii lihtne ja lõbus!

1️⃣ Vali välja Sind (ja su sõpra/pereliiget) huvitavad kaks ratast, pane need ostukorvi ja soorita ost.
2️⃣ Saada oma tellimuse number enne 24.05.2020 aadressile info@velomarket.ee või Velomarketi Facebooki chatti ning saadame Sulle tellimusel toodud e-postile salajase sooduskoodi, mis annab sulle 2×70 eurot soodustuse stiilsete, vabalt valitud rattakiivrite ostuks!
3️⃣ Vali kiivrid välja, pane ostukorvi, sisesta Sulle saadetud sooduskood ja ongi kõik!

Vaata meie kaupa ja pakkumisi:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga