Menüü

Tööstuse 43, Tallinn, Eesti

Tähesaju tee 31, Tallinn Eesti

info@velomarket.ee

+372 508 3309


Oled jõudnud õigesse kohta 🙂

Ära siis unusta, et kõikide VELOfänni klubiliste vahel loosime jaanipäeval välja uhke cappucino-karva stiiliratta!

TINGIMUSED:

  • Ratta loosib Velomarket välja kõikide nende Suve Osuti lugejate vahel, kes on siin liitunud VELOfännide klubiga (Märgi “Soovin liituda VELOfännide klubiga ja saada pakkumisi ning infot”) enne 24.06.2020 kell 16:00 ja jätnud seega oma korrektsed andmed.
  • Võitjaga võtme ühendust registeerumisel toodud e-posti aadressil 24.06.2020 kell 17:00.
  • Loosimine toimub juhuslikkuse alusel.
  • Auhinda ei saa vahetada ümber rahaks.
  • Juhul, kui võitja soovib mõnd muud Velomarketi valikus olevat rattamudelit, arvutame võiduratta väärtuse ratta hinnast maha ja võitja kohustub tasuma vahe. Kui valitud ratta väärtus on väiksem võiduratta väärtusest, siis Velomarket vahet ei kompenseeri.

Osta velo või lisavarustus soodsamalt!

Soetades aga mõne Suve Osutis ära toodud velo või lisa, saad oma ostukorvis sooduskoodi SUVEOSUTI kasutades 10%-lise allahinduluse. Rattasõit teeb vabaks!

Liitu Eesti kõige ägedamate VELOfännidega!

* täida kindlasti E-posti aadress *

Sinu eesnimi
Perenimi

Sünnipäev /

( KK = kuu / PP päev numbritega 00–31 )

Annan loa minuga meili teel suheldaPalun vali, kuidas soovid, et Velomarket Sinuga edaspidi suhtleks:Ainult ostuinfo ja arved Soovin liituda VELOfännide klubiga ja saada pakkumisi ning infot Soovin ajakirja VELOStiil

Sa võid alati oma valikuid muuta või meie saadetavast infost loobuda, kasutades linki, mille leiad alati meie kirja jalusest. Kui soovid tutvuda meie kasutustingimuste ja privaatsuspõhimõtetega, külasta palun www.velomarket.ee lehekülge.

Kasutame programmi Mailchimp e-kirja suhtluseks. Kui klikid “Liitun VELOfännidega!” nupule, kinnitad ja mõistad, et Sinu andmeid töötleb turvaliselt Mailchimp. Tutvu ka Mailchimp’i privaatsuspõhimõtetega.

Lae alla mTasku ja võta lisaks virtuaalne VELOfänni kliendikaart!

Kui oled nutitelefoni kasutaja, võid lisaks laadida alla ka tasuta rakenduse mTasku ning lisada VeloFänni kliendikaardi mugavaks kasutamiseks telefoni.

Velofännile on alati hooldustööde paketid 20% soodsamad ja velode lisavarustus 10% soodsam.

Lisaks korraldame VELOfänidele mitmeid erikampaaniaid, üritusi ja jagame põnevaid velosoovitusi.

mTasku on saadaval nii Androidile kui ka iPhone’ile.