Menüü

Tööstuse 43, Tallinn, Eesti

Tähesaju tee 31, Tallinn Eesti

info@velomarket.ee

+372 508 3309


EXCELSIOR – trendikate „Vintage“ jalgrataste tootja Saksamaalt.

Excelisori tooteliin on välja töötatud Põhja- Saksamaal Hoyas asuvas Hartje KG kompaniis, mis asutati aastal 1895 Hermann Hartje poolt ning mis on sellest ajast saadik kasvanud üheks juhtivaks kaherattaliste sõiduvahenditega tegelevaks hulgimüügikompaniiks Saksa maal, Austrias ja Hollandis. Hartje KG tegeleb mootorrataste, elektrirataste, jalgrataste ja jooksurataste tootmise ning hulgimüügiga, samuti aga ka erinevate varuosade hulgimüügiga. Kompaniil on esindused ka Taanis ning Prantsusmaal ning see annab tööd üle 650-le inimesele.

Exclsiori tooteliini arendajad ise ütlevad, et need jalgrattad ühendavad tunnustatud saksa kvaliteeti, suurlinlikku elustiili ja kreatiivset disaini hetkel väga populaarse retro-šarmiga.

EXCELSIOR toodab peamiselt tänapäevaste tehniliste lahendustega linnarattaid ja seda nii klassikalises kui ka hetkel jätkuvalt laineid löövas Vintage-stiilis.

Vahet pole, kas vajate mugavat linna-cruiserit turul shoppamiseks, suuremat Hollandi-stiilis jalgratast loodusesse sõitmiseks või hoopis kiiret ja kerget klassikalist trekiratast tööle kimamiseks – kõik Excelsiori mudelid on stiilsed ja Euroopa kvaliteedi kohta hea hinnaga!