enetfiru

Tööstuse 43, Tallinn, Eesti´
Kauplus +372 508 3309
Töökoda +372 5301 8568

Tähesaju tee 31, Tallinn Eesti
Kauplus +372 5885 7752
Töökoda +372 5301 6938

info@velomarket.ee

Üldinfo +372 508 3309

Jalgratta kasutusjuhend

Filtrid

Sorteeri hinna järgi

Sooduspakkumised

Bränd

Elliptilised trenažöörid

Elliptiline trenazöör on siseruumides kasutatav treeningseade, mis võimaldab sul treenida kogu keha ning parandada oma füüsilist vormi. Selle seadme suurepärane omadus on see, et see pakub madala mõjuga treeningut, mis vähendab vigastuste ohtu ning sobib seetõttu ideaalselt ka neile, kes soovivad treenida liigestele ja jalgadele vähem koormavalt.

Elliptilisel trenazööril on kaks pedaali, mida saab liigutada edasi-tagasi. Selle seadme liikumine jäljendab loomulikku sammu, kuid erinevalt jooksmisest on elliptilise treeningu ajal liikumine sujuv ja madala mõjuga, mis vähendab stressi liigestele.

Elliptilisel trenazööril on käepidemed, mis võimaldavad treenida ka ülakeha lihaseid. Käepidemed võivad olla kas statsionaarsed või liikuvad, mis suurendavad treeningu intensiivsust ja tõhusust.

Enamik elliptilisi trenazööre on varustatud ekraaniga, kus kuvatakse sinu treeningu andmeid, nagu näiteks treeningu aeg, kiirus, distants, kalorite arv ja pulss. Samuti on sellel seadmel tavaliselt sisseehitatud treeningprogrammid, mis võimaldavad sul kohandada treeningut vastavalt oma eesmärkidele.

Kokkuvõttes on elliptiline trenazöör suurepärane treeningseade, mis pakub tõhusat ja madala mõjuga treeningut kogu kehale. See seade sobib hästi nii algajatele kui ka kogenud sportlastele, kuna selle intensiivsust ja raskusastet saab reguleerida vastavalt individuaalsetele vajadustele. Lisaks võib elliptilist trenazööri kasutada ka rehabilitatsiooni ja vigastuste ennetamise eesmärgil.

Elliptiliste trenažööride kohta loe rohkem Velomarketi blogipostitusest “Elliptiline trenažöör – mis see on ja kuidas valida?”.