Elliptiline trenažöör CHRISTOPEIT EL 8000

Kuumakse al. 25,05  / 60 kuud

749,00 

3 makset 249.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Elliptiline trenažöör Christopeit EL 8000 – treeni ilmastikust sõltumatult!

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu

Kirjeldus

Christopeit EL 8000 elliptiline trenažöör on varustatud kulumiskindla, ligikaudu 12 kg induktsioonpidurisüsteemi ja hääletu rihmülekandega. See võimaldab vaikset treenimist väga hea kontsentrilisusega. Raskustaset saab mugavalt reguleerida täpsete sammude kaupa, kasutades 32-tasemelist arvutiga juhitavat takistuse seadistust.
Tagantvalgustusega LCD-ekraani on väga lihtne lugeda ja kasutada. Valida saab 23 erineva treeningprogrammi vahel, lisaks saate individuaalsete treeninguprogrammidega koostada omaenda treeninguprofiilid. Kiirusest sõltumatu võimsusprogramm võimaldab suunatud koormustreeningut vabalt valitava sagedusega.
Jooksmise, rattasõidu ja sammumise kombinatsioon, samuti ellipsilaadne liikumismuster edasi ja tagasi koos ergonoomiliselt optimeeritud käepidemetega tagavad eriti liigesesõbraliku treeningu jalgade, tuharate, puusade, reite ja käte lihaste jaoks.
Trenažöör on ühilduv Christopeit-Sport Connect rakendusega ja varustatud Kinomap funktsiooniga. Kinomap rakendus võimaldab treenida meelelahutuslikult ja interaktiivselt Androidi või IOS seadmetega ning salvestada treeningandmeid. Pärast testperioodi saab Kinomap rakendust osta tasulise kuu tellimusena.

Täpsemalt:

  • Hooratas: 12 kg
  • Treeningprogramme: 12
  • Raskusastmeid: 32
  • Pidurisüsteem: induktsioon
  • Toote kaal: 50 kg
  • Maksimaalne kasutaja kaal: 150 kg
  • Mõõdud: 138 x 59 x 166 cm
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Lisainfo

Bluetooth

Jah

Bränd

Christopeit

Ekraani tüüp

LCD

Pulsinäit

Jah

Hooratta süsteem

12 kg

Kokkupandud mõõdud

L 138 x W 59 x H 166 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

150 kg

Mõõdetavad andmed

kiirus, aeg, distants, kalorid, RPM, võimsus, pulss

Pakiautomaat

Ei

Pedaalid

reguleeritavad

Pidurisüsteem

induktsioon

Programme kokku

12

Pudelihoidja

Jah

Rakendused

Jah

Raskusastmeid

32

Tahvelarvuti hoidja

Jah

Toote kaal

50 kg

Transpordirattad

Jah

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!