enetfiru

Tööstuse 43, Tallinn, Eesti´
Kauplus +372 508 3309
Töökoda +372 5301 8568

Tähesaju tee 31, Tallinn Eesti
Kauplus +372 5885 7752
Töökoda +372 5301 6938

info@velomarket.ee

Üldinfo +372 508 3309

Jalgratta kasutusjuhend

Filtrid

Sorteeri hinna järgi

Sooduspakkumised

Bränd

Sõudeergomeetrid

Sõudeergomeeter on treeningseade, mis simuleerib sõudmist ning võimaldab treenida nii jõudu kui ka vastupidavust. See seade sobib hästi nii algajatele kui ka kogenud sportlastele ning võimaldab saavutada tõhusa ja mitmekülgse treeningu.

Sõudeergomeetri juures on reguleeritav iste, mis tagab mugava istumisasendi ja õige sõudetehnika. Ergomeetri käepidemed on varustatud vastupidavate käepidemetega, mis tagavad kindla haarde ning võimaldavad sul treenida nii käsi kui ka ülakeha lihaseid.

Enamik sõudeergomeetreid on varustatud vastupidavate õhupadjanditega, mis pakuvad reguleeritavat vastupanu ning tagavad sujuva sõudeliikumise. Samuti on sõudeergomeetritel sageli sisseehitatud treeningprogrammid, mis võimaldavad sul kohandada koormust ja intensiivsust vastavalt oma eesmärkidele.

Sõudeergomeetrite pulsimõõtjad aitavad jälgida südame löögisagedust treeningu ajal ning tagavad tõhusa treeningu. Samuti on sõudeergomeetritel tavaliselt ekraan, kus saab jälgida oma treeningu aega, vahemaad, sõudetõmbeid ning põletatud kaloreid.

Kokkuvõttes on sõudeergomeeter suurepärane treeningseade, mis pakub tõhusat ja mitmekülgset treeningut kogu kehale. See võimaldab sul treenida nii jõudu kui ka vastupidavust ning parandada oma füüsilist vormi. Lisaks saab sõudeergomeetrit kasutada nii siseruumides kui ka väljaspool ning see sobib suurepäraselt nii koduseks kasutamiseks kui ka spordiklubidesse.