enetfiru

Tööstuse 43, Tallinn, Eesti´
Kauplus +372 508 3309
Töökoda +372 5301 8568

Tähesaju tee 31, Tallinn Eesti
Kauplus +372 5885 7752
Töökoda +372 5301 6938

info@velomarket.ee

Üldinfo +372 508 3309

Jalgratta kasutusjuhend

Filtrid

Sorteeri hinna järgi

Sooduspakkumised

Bränd

Jooksulindid

Jooksulint on populaarne treeningseade, mis simuleerib jooksmist ja võimaldab sul treenida siseruumides. See seade on varustatud jooksualusega, millel saab joosta või kõndida erinevatel kiirustel ning kaldeastmetel.

Jooksulindid on reguleeritava kiiruse ja kaldega ning neid saab kohandada vastavalt sinu treeningueesmärkidele ja füüsilisele võimekusele. Jooksulintidel on tavaliselt ekraan, kus kuvatakse sinu treeningu aeg, distants, kalorite arv ja pulss.

Enamik jooksulinte on varustatud ka sisseehitatud treeningprogrammidega, mis võimaldavad sul kohandada treeningut vastavalt oma eesmärkidele. Need programmid võivad sisaldada intervalltreeninguid, mägironimise simuleerimist, kardioprogramme jne.

Kokkuvõttes on jooksulint suurepärane treeningseade, mis võimaldab sul treenida jooksmist ja kõndimist aastaringselt sõltumata ilmastikuoludest. See seade sobib hästi nii algajatele kui ka kogenud sportlastele, sest seda saab kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele ja treeningueesmärkidele.

Kes soovib rohkem infot jooksulintide kohta, saab lugeda Velomarketi blogipostitust “Jooksulint – millist ja kuidas valida?”.