enetfiru

Tööstuse 43, Tallinn, Eesti´
Kauplus +372 508 3309
Töökoda +372 5301 8568

Tähesaju tee 31, Tallinn Eesti
Kauplus +372 5885 7752
Töökoda +372 5301 6938

info@velomarket.ee

Üldinfo +372 508 3309

Jalgratta kasutusjuhend

Filtrid

Sorteeri hinna järgi

Sooduspakkumised

Värv

Velotrenažöörid

Velotrenazöör on treeningseade, mis on mõeldud siseruumides jalgrattasõidu simuleerimiseks. See seade võimaldab sul treenida oma jalgade lihaseid ja parandada oma kardiovaskulaarset vastupidavust, ilma et peaksid väljasõidule minema.

Velotrenazööri iste ja käepidemed on reguleeritavad vastavalt sinu keha mõõtmetele ja sõiduasendile, tagades mugava ja ergonoomilise istumisasendi. Erinevad raskusastmed võimaldavad sul muuta koormust vastavalt oma soovidele ja treeningueesmärkidele.

Enamikul velotrenazööridel on erinevad treeningprogrammid, mis aitavad sul saavutada erinevaid treeningueesmärke. Nende hulka võivad kuuluda intervalltreeningud, mägironimise simulatsioonid, võistlustreeningud jne. Samuti on enamikul velotrenazööridel sisseehitatud pulsimõõtur, mis võimaldab sul jälgida oma südame löögisagedust treeningu ajal.

Velotrenazöör on suurepärane vahend nii algajatele kui ka kogenud jalgratturitele. See võimaldab sul treenida aastaringselt ja olenemata ilmastikutingimustest, samuti jälgida oma arengut ja parandada oma füüsilist vormi.

Erinevate velotrenažööride kohta saad lugeda Velomarketi blogipostitusest “Velotrenažöör – millist valida?”.