Allahindlus!

Elliptiline trenažöör Tunturi Performance C50-R

927,20 

Kas otsite väljakutseid pakkuvat ja mitmekesist treeningprogrammi? Kas Teile meeldib endale selgeid eesmärke seada? Avastage Tunturi Performance-sarjast tagaajamiga elliptiline trenažöör Performace C50 koos erinevate programmidega.

  • 32 takistustaset, 21 programmi
  • Lihtne liigutada
  • Mugav hoidik tahvelarvutile või nutitelefonile
  • Monitor, mis kuvab erinevaid parameetreid
  • Ühendatav Tunturi Routes’iga

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Tööstuse 43 -
Tähesaju tee 31
Keskladu
E-pood -
Tootekood: 17TCR50000 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Reguleeritavad pedaalid
Sa treenid mugavalt C50 peal. Kallutatav monitor, reguleeritavad mugavuspedaalid, ergonoomilised käepidemed, 40 cm (15,7 tolli) sammupikkuse tagav tagumine ajam: see tagab treeningu ajal loomuliku kehaasendi.

Ekraan
Sisseehitatud ergomeeter juhib ja mõõdab väljundvõimsust. Monitor kuvab kogu teabe, sealhulgas kiiruse, distantsi, kadentsi ja põletatud kalorite arvu: saate oma pulsi registreerida käeandurite või juhtmevaba pulsivastuvõtja kaudu.

Programmid
Valige 21 programmi hulgast või treenige püsiva vastupanutasemega.

Transpordirattad
Transpordirattad võimaldavad Teil treenida seal, kus soovite, ja saate trenažööri pingutuseta liigutada.

Tunturi Routes rakendus
Kas Teile ei piisa 21 programmist või soovite läbida kuskil mujal kui oma kodus? Tunturi Routes rakenduse abil saate valida 50 000+ video hulgast, mis on salvestatud üle kogu maailma ja läbida samu marsruute. Minge piki Seine’i jõge Eiffeli tornini ja homme läbi Suure Kanjoni. See on sinu otsustada. Trenažööri raskustase kohandub automaatselt videol oleva kõrguse muutustega.

 

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida.

Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist.

Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse.

1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana.

1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

 

Lisainfo

Saadavus/tarneaeg päevades

Bränd

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!