Jalgrattakiiver Nutcase VIO MIPS + LED tuled, 55-59 cm

Kuumakse al. 8,77  / 18 kuud

139,00 

3 makset 46.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Nutcase’i kiivrid on viimase 5 aasta jooksul olnud ohutuse ja mugavuse valdkonnas oma ala liidrid.  Nutcase kasutab tehnoloogilisel tipptasemel MIPS-süsteemi, mis on hetkel kiivrite puhul üks turvalisemaid.

Hetkel otsas

Tootekood: 10001009 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Nutcase’i kiivrid on viimase 5 aasta jooksul olnud ohutuse ja mugavuse valdkonnas oma ala liidrid.  Nutcase kasutab tehnoloogilisel tipptasemel MIPS-süsteemi, mis on hetkel kiivrite puhul üks turvalisemaid. Nende moto on olnud lihtne – luua tehniliselt võimalikult turvalisi kiivreid, mida inimesed tahaksid kasutada ka siis, kui kiivri kandmine pole kohustuslik. Ühesõnaga – Nutcase moto on teha midagi väga kasulikku, aga samas ka väga ilusat.

Suurus: S/M (55-59 cm)

NB! Kõikide Nutcase kiivritega on komplektis kaasas ka kergesti eemaldatav sobivas värvitoonis nokk, mis kaitseb silmi päiksevalguse ja sademete eest – ning olgem ausad! – näeb ka hea välja. 🙂

TEHNILINE TEAVE:

  • 360 kraadi ulatuses paiknevad LED tuled parandavad ratturi nähtavust liikluses kuni 150 meetri kauguselt. USB laetavad, põlemisaeg kuni 3 tundi. Taga ja külgedel on oranžid ja punased tuled (65 luumenit), ees valged tuled (200 luumenit).
  • Kerge polükarbonaadist väliskest – vastupidav ja löögikindel ühes tükis valatud ABS sisu
  • MIPS – madala hõõrdumisega liikuv kiht, mis asub ABS ja pea vahel. MIPS kiht libiseb löögi korral 5–15 mm igas suunas,  vähendades põrutuse mõju. Seda tehnoloogiat kasutatakse ka uuemates  autodes löökjõu maandamiseks.
  • Uuendatud Fidlock® snap-and-go magnetlukkude süsteem – klamber ei näpista ega hakka hõõruma.
  • 3 ventilatsiooniava – rohkem õhutust võrreldes tavapäraste kiivritega, vältimaks pea higistamist ja ülekuumenemist.
  • Kuumuskindel, 3-osaline pehmenduskomplekt ja GROW Flex Fit System kinnitavad kiivri nii horisontaalselt kui vertikaalselt pea külge ja tagavad individuaalse sobivuse ja mugavuse.

Kiiver vastab CE – CPSC – AS standarditele.

Lisainfo

Bränd

Nutcase

Kiivri suurus (cm)

55-59

Kiivri suurus (int)

S/M

Värv

sinine

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!