Allahindlus!

Jooksulint Tunturi Cardio Fit T35

575,20 

Kas soovite kodus oma vastupidavust tõsta? Tunturi Cardio Fit T35 jooksulindiga saate hõlpsalt kodus kardioharjutusi teha. Sellel jooksulindil regulaarselt treenides saate vormi ja püsite vormis!

  • Varustatud 41 treeningprogrammiga
  • Võimas mootor kiirusega kuni 16 km/h
  • Mugav tahvelarvuti hoidik tahvelarvutile ja nutitelefonile
  • Monitor 400 m rajaga

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Tööstuse 43
Tähesaju tee 31
Keskladu
E-pood -
Tootekood: 16TCFT3050 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Jooksulint Tunturi Cardio Fit T35 Treadmill

Jooksulint Tunturi Cardio Fit T35 Treadmill

41 treeningprogrammi
Kas sulle meeldib vaheldus? Kui nii, sii see jooksulint on Teie jaoks õige valik. Tunturi Cardio Fit T35-l on valida vähemalt 41 treeningprogrammi vahel – iga päev uus programm!

Kiirus kuni 16 km/h
Kas sulle meeldib kõrge tempo või valid intervalljooksu? Sellel jooksulindil on maksimaalne kiirus kuni 16 km/h. Suurepärane, kui sulle meeldib joosta suure keskmise kiirusega või saavutada intervallidega tippkiirust.

Mugav tahvelarvuti hoidja
Sarju või filme ei pea vaatama ainult diivanil. Mugav nutiseadmehoidik tahvelarvutile või nutitelefonile võimaldab Teil jooksulindil treenides oma lemmiksarja või -filmi vaadata.

Ekraan 400 m rajaga
Cardio Fit T35 ekraan kuvab 400 meetri pikkust rada. Jooksuharjutuse ajal näitab, kus Te rajal asute. Võtke vastu väljakutse joosta nii palju ringe kui võimalik.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida.

Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist.

Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse.

1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana.

1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

 

Lisainfo

Saadavus/tarneaeg päevades

Bränd

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!