Jooksulint TUNTURI Competence T20 Treadmill

Kuumakse al. 36,64  / 60 kuud

1099,00 

3 makset 366.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Nüüdsest ei saa kasutada vabandust, et ilm on liiga halb treenimiseks. Jooksulint Tunturi Competence T20ga saate treenida igal ajal!
 • 44 treeningprogrammi
 • elektrooniliselt reguleeritavad kalded

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu
Tootekood: 22TRN20000 Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Täpsemalt:
 • Treeningprogramme: 44
 • Mootor: 3,5 HP
 • Kiirus: 1-16 km/h
 • Kaldeid: 12
 • Jooksuraja suurus: 125 x 45 cm
 • Mõõdud: 155 x 74 x 137 cm
 • Mõõdud kokkuvoldituna: 87 x 74 x 139 cm
 • Toote kaal: 62 kg
 • Maksimaalne kasutajakaal: 120 kg

44 programmi

Kas olete arvamusel, et jooksmine jooksulindil on igav? Olge mureta! Competence T20-l on 44 väljakutsuvat treeningprogrammi mille vahel valida. Igal programmil on erinev profiil, sealhulgas ka erinevat tõusud ja kiirused. Monitor kuvab Teile parameetrid ning ka 400m raja.

Kiirnupud kiiruse ja kalde reguleerimiseks
Selleks, et Te ei peaks ulatuma monitorini, et reguleerida kiirust või kallet, on paigutatud kiirnupud käepidemetele. Vasakult saate reguleerida kallet ning paremalt kiirust.

Kalded
Kas jooksmine sirgel pinnal ei ole piisavalt väljakutsuv? Competence T20-l on võimalik reguleerida kallet 12 erineval tasemel. Nii saate jooksmise teha enda jaoks täpselt piisavalt väljakutsuvaks!

Võimas mootor

Mida võimsam mootor, seda parem on Teil joosta. Competence T20 on varustatud võimsa 3.5 HP mootoriga ja saavutab kiiruseid kuni 16 km/h. Sobilik ka neile, kes alles alustavad jooksmisega.

Tunturi Routes rakendus
44 programmi ei ole piisav? Tahate joosta kusagil mujal kui koduseinte vahel? Tunturi Routes rakendusega saate valida 50 000 eelsalvestatud videote vahel. Jookske Seine ääres Eiffeli tornini ja homme jookske läbi Central Park’i New Yorgis – see kõik on Teie enda valida! Jooksulindi kalle muutub vastavalt videole.

Zwift rakendusega ühilduv
Tunturi Competence T20 on ühilduv Zwiftiga, see tähendab, et videokiirus ühildub Teie jooksulindi kiirusega. Teie andmed on samuti jagatud reaalajas Zwiftiga, nii saate oma tulemustel silma peal hoida.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bluetooth

Jah

Bränd

Tunturi

Ekraani tüüp

4 LED + 400m Track

Pulsinäit

Jah

Jooksuraja laius

45 cm

Jooksuraja pikkus

125 cm

Kasutamiseks

Kodu

Keeled

Inglise

Kokkupandud mõõdud

155 x 74 x 137 cm

Mõõdud kokkuvoldituna

87 x 74 x 139 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

120 kg

Mõõdetavad andmed

Aeg, distants, kalorid, kiirus, pulss, sammulugeja, 400 meetri rada

Pakiautomaat

Ei

Programme kokku

44

Pudelihoidja

Jah

Rakendused

Jah

Tahvelarvuti hoidja

Jah

Toiteallikas

võrgutoide

Toote kaal

62 kg

Transpordirattad

Jah

USB laadija

Ei

Värv

must

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!