Allahindlus!

Jooksulint Tunturi Endurance T90 Treadmill

Kuumakse al. 82,12  / 60 kuud

Original price was: 3139,00 €.Current price is: 2499,00 €.

3 makset 833€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Võimas ja vaikne jooksulint Tunturi Endurance T90
 • 47 treeningprogrammi
 • Sobilik intensiivseks ja professionaalseks kasutamiseks
 • Võimas, vaikne ja hooldusvaba mootor
 • Maksimaalne kiirus 24 km/h
 • Eluaegne garantii raamil ning mootoril
 • Võimalus lisada REHA toed

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu
Tootekood: 22TRN90000 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Jooksulint Tunturi Endurance T90 on parim valik inimestele, kes tahavad endast anda maksimumi. T90 on top segmendist tööstusliku AC mootoriga, mis on piisavalt võimas, et saavutada kiirus 24 km/h.

Täpsemalt:

 • Treeningprogramme: 47
 • Mootor: 5.0 HP AC
 • Kiirus: 0,8-24 km/h
 • Jooksulint: 153 x 55 cm
 • Mõõdud: 193 x 92,5 x 149 cm
 • Mõõdud kokkuvoldituna: 137 x 92,5 x 156,5 cm
 • Toote kaal: 122 kg
 • Maksimaalne kasutaja kaal: 150 kg
*

47 programmi ja USB laadija
Kas Teile tundub, et lihtsalt jooksulindil jooksmine on igav? Ärge muretsege! T90-l on 47 väljakutsuvat programmi, mille vahel valida. Igal programmil on erinev profiil ning kaldenurkade ja kiiruse reguleerimine. Ekraan kuvab Teile programmide profiili ning treeningu andmed. Kasutate Tunturi Routes rakendust või vaatate filmi? Saate lihtsasti laadida oma telefoni või tahvelarvutit USB pordi kaudu.

*

Võimas, vaikne ja hooldusvaba AC mootor
Tunturi Endurance T90 on ainus jooksulint, mis on varustatud tööstusliku mootoriga tavapärase AC mootori asemel. See on võimas, vaikne ja hooldusvaba mootor, millel on eluaegne garantii.

*

Maksimaalne kiirus  24 km/h
Kui Teile meeldib joosta kiiresti või soovite parandada maratoni maailmarekordit, mille saavutas Eliud Kipchoge joostes kiirusega 21 km/h, siis see jooksulint on piisavalt võimas selleks, et saavutada kiiruseid kuni 24 km/h.

*

Kiirnupud kiiruse ja kaldenurga reguleerimiseks
Selleks, et kiirust või kaldenurka reguleerida, ei pea Te alati ulatuma ekraanini – T90 on varustatud kiirnuppudega käepidemetel. Vasakul asuvatelt kiirnuppudelt saate reguleerida kaldenurka ning paremal asuvatelt kiirust.

*

Tunturi Routes rakendus
Kui 47 treeningprogrammi ei ole Teie jaoks piisav ning soovite joosta kusagil mujal kui oma kodus, siis Tunturi Routes rakendus võimaldab valida üle 50 000 video vahel, mis on salvestatud üle kogu maailma ning joosta just neid radu. Jookske läbi Grand Canyoni ja homme Pariisi tänavatel – see kõik on Teie enda otsustada. Seadme kaldenurk kohandub automaatselt vastavalt videos olevatele kõrgustele. T90 ühildub ka Zwift rakendusega.

*
Garantii
Kuna T90-l on tugev raam ning võimas mootor, siis garantii mõlemale kehtib terve jooksulindi eluea jooksul. Garantii rakendub kui seadet on kasutatud kodus ning 2-3 tundi päevas. Seadme kasutamisel professionaalsel eesmärgil rakenduvad Teised garantiitingimused, mis on leitavad Tunturi kodulehelt.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bluetooth

Jah

Bränd

Tunturi

Ekraani suurus

10"

Ekraani tüüp

4 LED + LCD Backlight

Pulsinäit

Jah

Kasutamiseks

Kodu/Professionaalne

Keeled

inglise keel

Kokkupandud mõõdud

L193 x W 92.5 x H 149 cm

Mõõdud kokkuvoldituna

L 137 x W 92.5 x H 156.5 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

150 kg

Mõõdetavad andmed

aeg, distants, kalorid, kiirus, kalle, pulss, sammud, treeningprofiil

Pakiautomaat

Ei

Programme kokku

47

Pudelihoidja

Jah

Rakendused

Jah

Tahvelarvuti hoidja

Jah

Toote kaal

122 kg

Transpordirattad

Jah

USB laadija

Jah

Jooksuraja laius

55 cm

Jooksuraja pikkus

153 cm

Toiteallikas

võrgutoide

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!