Jooksulint TUNTURI Platinum Core Treadmill

Kuumakse al. 120,71  / 60 kuud

4489,00 

3 makset 1496.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Jooksulint Tunturi Platinum Core on ainulaadne ja professionaalne jooksulint, millel on palju erinevaid treeninguvõimalusi, alates jooksmisest kuni jõusaani- ja taastusravitreeninguteni. See on tugev ja vastupidav masin intensiivseks kasutamiseks. 

Toode saadaval

Saadaval ainult e-poes

Toote tarneaeg: 7-21 päeva.

Tootekood: 22PTTR3000 Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Kelgu treening – Kasutage jooksulindi esiosas asuvat põhivarret lükkamiseks või tagurpidi kõndimisel tõmbamiseks. Põhivarrel on kaks asendit: lahtine ja fikseeritud, mida saab seadistada “pop-pinni” abil. Vastupanu saab reguleerida vahemikus 1-100%. Lisaväljakutseks saate lisada venitusvööd.

Tugevus test – Treenige 30, 60, 90 või 120 sekundit 100% vastupanuga. Jooksulint mõõdab ja kuvab, kui palju võimsust kasutate, näidates vattides ning läbitud vahemaa ulatuses. See unikaalne omadus teeb masina väga sobivaks HIIT- ja CrossFit-treeninguteks.

Piiratud režiim – Eriprogramm, millel on ainulaadne alustamiskiirus 0,1 km/h ja maksimaalne kiirus 2,5 km/h. Ekraan kuvab läbitud vahemaa meetrites, mitte tavalistes 100 meetri osades. See tagab erakordselt täpsed treeningandmed nii kerge kui ka intensiivse taastusravitreeningu jaoks.

Tagurpidi kõndimine – Eriprogramm, millel on sama vahemik kui piirangu režiimil (0,1 km/h kuni 2,5 km/h), kus jooksja liigub sõna otseses mõttes vastusuunda. Tagurpidi kõndimine on hea füsioteraapiatreening, mida saab kombineerida tõusu ja langusega, et kõndida alla, mitte üles.

Täpsemalt: 
  • Ekraan: LED
  • Treeningprogramme: 57
  • Mootor: 3.0 HP
  • Kiirus: 0.1-2.5 km/h või 0.5-20 km/h
  • Kaldeid: 15
  • Mõõdud: 196 x 88 x 149 cm
  • Toote kaal: 142 kg
  • Maksimaalne kasutajakaal: 150 kg
Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bluetooth

Jah

Bränd

Tunturi

Ekraani tüüp

LED

Pulsinäit

Jah

Juhtraud

REHA käetugi (käetoe pikendus)

Kasutamiseks

Kodu/Professionaalne

Keeled

Inglise

Kokkupandud mõõdud

L 196 x W 88 x H 149 CM

Maksimaalne kasutaja kaal

150 kg

Mõõdetavad andmed

aeg, distants, kalorid, kiirus, kaldenurk, pulss. treeningprofiil, võimsus, lükkamine (sled)

Pakiautomaat

Ei

Programme kokku

57

Pudelihoidja

Jah

Rakendused

Jah

Tahvelarvuti hoidja

Jah

Toote kaal

142 kg

Transpordirattad

Jah

USB laadija

Jah

Jooksuraja laius

56 cm

Jooksuraja pikkus

156 cm

Toiteallikas

võrgutoide

Värv

must

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Kelgu treening – Kasutage jooksulindi esiosas asuvat käepidet lükkamiseks või tagurpidi kõndimisel tõmbamiseks. Käepidemel on kaks asendit: lahtine ja fikseeritud, mida saab seadistada “pop-pinni” abil. Vastupanu saab reguleerida vahemikus 1-100%. Lisaväljakutseks saate lisada venituskummid. 
Tugevus test
Treenige 30, 60, 90 või 120 sekundit 100% vastupanuga. Jooksulint mõõdab ja kuvab, kui palju võimsust kasutate, näidates vattides ning läbitud vahemaa ulatuses. See unikaalne omadus teeb masina väga sobivaks HIIT- ja CrossFit-treeninguteks. 
Piiratud režiim
Eriprogramm, millel on ainulaadne alustamiskiirus 0,1 km/h ja maksimaalne kiirus 2,5 km/h. Ekraan kuvab läbitud vahemaa meetrites, mitte tavalistes 100 meetri osades. See tagab erakordselt täpsed treeningandmed nii kerge kui ka intensiivse taastusravitreeningu jaoks. 
Tagurpidi kõndimine 
Eriprogramm, millel on sama vahemik kui piirangu režiimil (0,1 km/h kuni 2,5 km/h), kus jooksja liigub sõna otseses mõttes vastusuunda. Tagurpidi kõndimine on hea füsioteraapiatreening, mida saab kombineerida tõusu ja langusega, et kõndida alla, mitte üles.