Jõupink Tunturi Platinum 4in1 Cable Cross unit

Kuumakse al. 117,24  / 60 kuud

4299,00 

3 makset 1433€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Platinum Cable Crossover Unit on reguleeritav väga kiiresti. See tähendab, et korraga saavad treenida ka kaks inimest. Ristuvad kaablid pakuvad täielikku vabadust.

Toode saadaval

Saadaval ainult e-poes

Toote tarneaeg: 7-21 päeva.

Tootekood: 11PTSS1030 Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Reguleeritav rihmaratas
Seadme mõlemal küljel oleva reguleeritava rihmarattaga on võimalik teha palju harjutusi.
Kaalu virn
Jõupingil on 2x 20 raskust, igaüks 4,5 kg, mis toob kolonni kogumassi 91 kg-ni kaalukolonni kohta.
Lõuatõmbed
See sobib ideaalselt lõuatõmbeks. Nende harjutuste tegemiseks kasutate kõrget lõuakangi. . Muutke oma treeningut iga kord, liigutades kangi erinevasse asendisse või hoides seda erinevalt.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Kasutamiseks

Kodu/Professionaalne

Kokkupandud mõõdud

W 270 x H 219 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

165 kg

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

323 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!