Jõupink Tunturi SM80 Full Smith

Kuumakse al. 34,84  / 60 kuud

1039,00 

3 makset 346.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Toode saadaval

Saadaval ainult e-poes

Toote tarneaeg: 7-21 päeva.

Tootekood: 17TSSM8000 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Jõupink TUNTURI SMITHI SM80 Tunturi SM80 täismõõdus Smithi kodujõusaalil on kõik, mida vajate täiskere treeninguks! Ideaalne, kui soovite kodus treenida, kuid samuti suurepärane ja täielik varustus jõusaalile või taastusravikeskusele.

  • Kompaktne treeningseade täiskere treeninguks
  • Erinevad harjutused on võimalikud tänu trossidele, surumisele ja lõuatõmbepuule
  • Sisaldab kangitoesid, et fikseerida kangid ja raskused
  • Ruumi kaaluhammaste hoidmiseks

Sisaldab tasuta Tunturi treeningrakendust
Otsid abi, inspiratsiooni või motivatsiooni oma treeninguks? Tunturi treeningrakendusest leiate tuhandeid animatsioonidega fitnessiharjutusi, juhiseid ja treeningvideoid. Need aitavad teil endast ja oma Tunturi toodetest parima välja võtta. Saate treenida üksi ja luua oma treeninggraafiku, samuti osaleda rühmatundides ja kasutada kogukonda. Raamatukogu uuendatakse regulaarselt, nii et rakendusest leiab alati uusi väljakutseid ja inspiratsiooni. Ja ilus selle juures on: Tunturi treeningrakendus on 100% tasuta! ja seda saab alla laadida App Store’ist ja Play poest!

Maksimaalne kandevõime
On oluline, et teaksite, mis on teie seadme maksimaalne kandevõime osade kaupa. Leiate selle piltidest paremal. Kui lahutate maksimaalse kandevõime oma kehakaalust, teate, kui palju raskusi saate laadida. Kehakaalu arvutate sisse ainult siis, kui on osi, millele saate istuda või lamada.

Lõuatõmbe- rippsüsteem
Kodu jõusaalil on ka lõuatõmbevõimalus, surumisvõimalus ja kangitoed. Lõuatõmbepuu või lõuatõmbetala on ideaalne lõuatõmmeteks.

Madal tross
Kõik trossid liiguvad sõltumatult üksteisest ja nende külge saab kinnitada erinevaid tarvikuid.

Kangitoed
Ohutuse ja liigse pingutuse vältimiseks saate igal ajal kinnitada raskused kangitugedele.

Kõrge tross
Kodu jõusaalil on kõrge tross koos kumerate kangidega ja madal tross koos sirgete kangidega. Ideaalne erinevate lihasrühmade treenimiseks kehas. Näiteks sobib kõrge tross harjutusteks nagu seljatõmbed, kõhulihaste treeningud või triitsepsipressid.

Kaalhammaste hoidla
Kodu jõusaal sobib nii olümpia- kui ka tavalistele tõstekangidele. Raami külgedel on koht erinevate kaaluhammaste hoidmiseks (need ei sisaldu komplektis).

Lisainformatsioon:

  • Sobilik 30 ja 50 mm kaaluplaatidele.
  • Kangi kaal: 7kg
  • Minimaalne kangipikkus, välimine ja seesmine: 220cm ja 119,4cm
  • Mõõdud: L 190 x W 184 x H 209 cm
  • Toote kaal: 128kg
  • Maksimum koormustaluvus: 180kg

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

 

 

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Kasutamiseks

Kodu

Mõõdud kokkuvoldituna

L 190 x W 184 x H 209 cm

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

128 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!