Käimislint HMS LOOP15 Electric Treadmill for Nordic Walking

749,00 

3 makset 249.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

HMS LOOP15 on ideaalne käimislint kepikõnniharrastajatele ja inimestele, kes soovivad treenida kodus või kellel on kodus vähe ruumi.
  • lindi suurus 120,5 x 45 cm
  • kiirus 0,5-6 km/h

Hetkel otsas

Tootekood: 17-19-130 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Käimislint HMS LOOP15 on innovatiivne treeningseade, millel on kaks käepidet, mis võimaldavad teha tõelist kõndimistreeningut.

Kepikõnd aktiveerib kogu keha ning on rasvapõletuse ja lihase arengu külje pealt efektiivsem kui tavaline jalutamine. Lisaks, kõndides ja samal ajal käepidemeid liigutades, paraneb ka motoorika. Käepidemed töötavad silindritel – nad töötavad sujuvalt ning minimaalse takistusega. Käimislindi maksimaalne kiirus on 6 km/h nii, et soovi korral on võimalik ka tempokamat kõndi teha. Kiirust saab reguleerida nuppudelt käepidemete otstes, seal on ka start ning stop nupud. Treeningu ajal kuvab ekraan kõige olulisemad andmed nagu kiirus, läbitud distants, sammude arv ja kalorikulu.

Käimislint HMS LOOP15
on tehtud kvaliteetsetest materjalidest ning on modernse ja atraktiivse disainiga innovatiivne toode. Seadme vaieldamatuks eeliseks on tema mõõtmed – peale käepidemete kokkuvoltimist on seadme kõrguseks ainult 14 cm ning seadmel on ka transpordirattad, mis teevad tema liigutamise eriti lihtsaks.

Täpsemalt:

  • Kiirus: 0,5-6 km/h
  • Mootor: 0.75 HP / 560W (max 1,5 HP, 1300W)
  • Jooksuraja suurus: 120,5 x 45 cm
  • Maksimaalne kasutaja kaal: 100 kg
  • Mõõdud: 147 x 77 x 130 cm
  • Mõõdud kokkuvoldituna: 147 x 77 x 14 cm
HMS on sündinud pühendumuse, sõpruse ning spordiarmastuse kombinatsioonist. Nad on algusest peale otsinud innovatiivseid lahendusi, et lihtsustada ning edendada treenimist. HMS tooted on kombinatsioon kogemusest, kvaliteetsetest materjalidest, uusimatest trendidest inspireeritud disainist ning ideaalsest teostusest. Läbi aastate on HMS oma tootevalikut järjepidevalt suurendanud ning tänaseks koosneb see põhiliselt kahest kategooriast: fitness ja jõutreening.

Lisainfo

Jooksuraja laius

45 cm

Jooksuraja pikkus

120,5 cm

Kokkupandud mõõdud

147 x 77 x 140 cm

Mõõdud kokkuvoldituna

147 x 77 x 14 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

100 kg

Mõõdetavad andmed

kiirus, aeg, distants, sammude arv, kalorid

Pakiautomaat

Ei

Toiteallikas

võrgutoide

Transpordirattad

Jah

Värv

must

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!