Kiiver lastele Nutcase Boho Dreams MIPS 48-52 cm

79,90 

3 makset 26.63€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Nutcase’i kiivrid on viimase 5 aasta jooksul olnud ohutuse ja mugavuse valdkonnas oma ala liidrid.  Nutcase kasutab tehnoloogilisel tipptasemel MIPS-süsteemi, mis on hetkel kiivrite puhul üks turvalisemaid.

Hetkel otsas

Tootekood: 10003406 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Nutcase’i kiivrid on viimase 3 aasta jooksul olnud ohutuse ja mugavuse valdkonnas liidrid. Uuendatud aastaks 2020, sisaldades MIPS-i turvaelementi ja väikelastele kohandatud EPS-kaitsevahtu, mis on loodud igasuguse jõu hajutamiseks ja nende pea kaitsmiseks! Uuendatud disain tagab maksimaalse mugavuse ja sobivuse, keskendudes samal ajal nende väikese kaela ja pea toele ning rühile. Uuendatud Fidlocki magnetluku süsteemiga kinnitused ei pigista ja on ka lastele lihtsad kasutada!

Suurus: XS (48-52 cm)

NB! Kõikide Nutcase kiivritega on komplektis kaasas ka kergesti eemaldatav sobivas värvitoonis nokk, mis kaitseb silmi päiksevalguse ja sademete eest – ning, olgem ausad! – näeb ka hea välja. 🙂

TEHNILINE TEAVE

  • MIPS on madala hõõrdumisega kiht, mis asub teie lapse pea ja kiivri vahel. Vooder libiseb löögi korral 5–15 mm igas suunas, vähendades põrutust.
  • Kerge polükarbonaadist väliskest, mis on mõeldud lapse kaela tugevust silmas pidades.
  • Uuendatud Fidlock® snap-and-go magnetlukkude süsteem – klamber ei näpista ega hakka hõõruma.
  • 11  ventilatsiooniava – 15% rohkem õhutust võrreldes tavapäraste kiivritega – vältimaks pea higistamist ja ülekuumenemist.
  • Kuumuskindel, 3-osaline pehmenduskomplekt ja GROW Flex Fit System kinnitavad kiivri nii horisontaalselt kui vertikaalselt pea külge ja tagavad individuaalse sobivuse ja mugavuse.
  • Projekteeritud, testitud ja CPSC-sertifitseeritud 1-aastastele ja vanematele.

Kiiver vastab CE – CPSC – AS standarditele.

Lisainfo

Bränd

Nutcase

Kiivri suurus (cm)

48-52

Kiivri suurus (int)

XS

Värv

oranž

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!