Miniratas TUNTURI Minibike Basic

39,90 

3 makset 13.3€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Hetkel otsas

Tootekood: 14TUSCL267 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kompaktne ja tõhus. See on see Tunturi Minibike Basic – miniratas. Treenige oma tugitoolist. Asetage oma Tunturi minijalgratas diivani ette ja hakake raamatut lugedes rattaga sõitma. Märkamatult teed trenni, põletad kaloreid ja töötad oma vastupidavuse nimel. Käelihaste treenimiseks saad kasutada ka Tunturi Minibike Basicut. Pane see lauale ja anna oma käelihastele väga vajalik treening!

Tunturi Mini Bike’i eelised – Jalgrattatool – Kokkupandav
– Treeni oma jala- ja käelihaseid raamatut lugedes või telekat vaadates
– Jalarihmad tagavad hea kinnituse pedaalidele.

Tehniliste andmete ülevaade:
○ Värv: valge ja must
○ Kaal: 2,5 kg
○ Tootekood: 14TUSCL267
○ EAN kood: 8717842018293

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

25 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!