Sõudeergomeeter CHRISTOPEIT WP 1500

Kuumakse al. 20,14  / 48 kuud

559,00 

3 makset 186.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Sõudeergomeeter Christopeit WP 1500 võimaldab treenida oma kodus ilmast sõltumata tugevdades tervet keha, südame-veresoonkonda ning parandada üldist vormi. 

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu

Kirjeldus

Sõudeergomeeter Christopeit WP 1500 võimaldab treenida autentselt ja liigesesõbralikult ning simuleerib justkui tõelist vees sõudmist tänu veepaagile. Treeningu intensiivsuse määrate ise tõmbetugevusega – kui tõmbate kiirelt intensiivselt, treenite lihast ning aeglaselt tõmmates parandate võhma. Sõudeergomeeter on varustatud ekstra suure veepaagiga, diameetriga 53 cm. Istmekõrgusega 31.5 cm on igal inimesel lihtne sinna peale istuda ja maha tulla. Kompuuter salvestab kõik olulise treeninginfo ning on varustatud LCD displeiga, millel on lisaks ka tahvelarvutihoidja. Lisaks on WP 1500 Kinomap rakendusega ühendatav ning tal on ka Bluetooth kasutajaliides. WP 1500 on ühe käega kokkuvolditav ning ees asuvad transpordirattad teevad seadme liigutamise lihtsaks.

Täpsemalt:

  • Sobilik inimestele pikkuses 150-200 cm
  • Maksimaalne kasutaja kaal: 120 kg
  • Toote kaal: 34 kg
  • Mõõdud: 208 x 53 x 53 cm
  • Mõõdud kokkuvoldituna: 90 x 53 x 144 cm
  • Maksimaalne veekogus: 12 L
 

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

 

Lisainfo

Bränd

Christopeit

Ekraani tüüp

LCD

Kokkupandud mõõdud

L 208 x W 53 x H 53 cm

Mõõdud kokkuvoldituna

L 144 x W 53 x H 90 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

120 kg

Mõõdetavad andmed

aeg, tõmbed, distants, 500m aeg, kalorid, Scan

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

34 kg

Transpordirattad

Jah

Värv

must

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!