Sõudemasin CHRISTOPEIT Accord

349,00 

3 makset 116.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Sõudemasin Christopeit Accord tagab erilise sõudekogemuse, võimaldades individuaalset koormuse reguleerimist ja simuleerides loomulikku sõudeliigutust suurte väljaulatuvate käte abil, ilma et peaksite halva ilmaga kodust lahkuma. 

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Tööstuse 43
Keskladu

Kirjeldus

Stabiilne sõudemasin Christopeit Accord tagab erilise sõudmiskogemuse individuaalse koormuse reguleerimise ja suurte väljatõmmetega, simuleerides loomulikku sõudeliigutust. Rihmadega jalatugedega saad jalad hõlpsalt treeningu ajaks fikseerida ning nende kaugust istmest saab kohandada. Individuaalselt ja lihtsalt reguleeritav koormuse intensiivsus (12 raskusastet) reguleeritavate hüdraulikasüsteemide abil ja polsterdatud mugavustool võimaldavad mugavat treeningut ( lisaks 4 suunas reguleeritav istmesiin).

Kasutajasõbralik arvuti väga suure digitaalse LCD-ekraani kaudu saab jälgida aega, löökide arvu, kogu löökide arvu, põletatud kaloreid. Pärast kasutamist saab sõudeergomeetri kokku panna ruumi säästmiseks ja see tarnitakse peaaegu täielikult eelmonteerituna.

Sõudeergomeeter pakub kogu keha treeningut, parandab südame-veresoonkonda ja vastupidavust, soodustab ainevahetust, tugevdab jäsemete, ülaosa ja seljalihaseid ning parandab üldist füüsilist vormi. 
Täpsemalt:
  • Pidurisüsteem: Hüdrauliline silinder
  • Seadme kaal: 20kg
  • Maksimaalne kasutajakaal: 120kg
  • Mõõdud: 132 x 159 x 70 cm
  • Mõõdud kokkupanduna: 95 x 48 x 28 cm

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Lisainfo

Bränd

Christopeit

Ekraani tüüp

LCD

Kokkupandud mõõdud

L 132 x W 159 x H 70 cm

Mõõdud kokkuvoldituna

L 95 x W 48 x H 28 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

120 kg

Mõõdetavad andmed

aeg, tõmbed, tõmbed minutis, tõmbed kokku, kalorid

Pakiautomaat

Ei

Raskusastmeid

12

Toote kaal

26,5 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!