Allahindlus!

Suusasaapad Alpina T 8

Original price was: 89,90 €.Current price is: 69,90 €.

Saadavus kauplustes
36373839404142434445464748
Keskladu
Tootekood: 11AD577710 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Alpina T8 suusasaapad on TOURING – seeria kombi-suusasaapad. 

Kombi – suusasaapad on saapad, millega on võimalik suusatada nii uisu- kui ka klassikatehnikas. Kombi saapal on uisusaapale iseloomulik hüppeliigese toestus ning klassikasaapale sarnane pehme tald. Kombi – saabast tuleks valida siis kui soovid ühe saapapaariga mõlemat tehnikat harrastada. Kui suusatada ainult vabatehnikat, ehk uisutehnikat, siis tuleks valida selleks ettenähtud saapapaar. 

Sooja sisevoodri ja madalama säärega komineeritud sõidustiiliga saabas tagab sõitjale mugava sõiduelamuse ning saabaste lumelukk tagab nii lume kui jää sissetungi saapasse. Lisaks on antud mudelil veekindel ja vett hülgav pealismaterjal. 

Sobiv suusaside sellele saapale on Touring Auto või Touring Basic. 

Suusasaabast valides soovitame jätte varvaste ette veidi ruumi, ehk siis jätke sinna nö. õhku. Nii saate kindlad olla, et varbad ei hakka sõidu ajal külmetama. 

NB! Väike nipp külmakartlikele inimestele: pane saabas jalga toasoojas kohas, nii püsib saabas terve sõidu jagu seest soe ja varbad ei hakka külmetama. Muidugi toimib selline nipp ainult korralike, jalga isoleeriva ning niiskuskindla saapaga. 

 Soovitame valida numbri võrra suurem kui teie tavajalats.

Lisainfo

Pakiautomaat

Jah

Bränd

Alpina

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!