Allahindlus!

Tõstepink TUNTURI WB40 Compact Width Weight Bench

Kuumakse al. 10,31  / 24 kuud

199,00 

3 makset 66.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu
Tootekood: 17TSWB4000 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

TUNTURI KAALUPINK WB40 – Kas soovite hakata kodus jõutreeningut tegema? Sel juhul on see kaalupink mitmekülgne algmudel, mida saate täna kasutama hakata. Tunturi WB40 kaalupink võimaldab teil treenida erinevaid lihasrühmi ja sellega kaasnevad mõned lisatarvikud.

  • Mitmekülgne käe- ja jalgade treener
  • Paljude võimalustega käe- ja jalgade treener
  • Mitu erinevat harjutust on võimalik tänu seljatoe neljale reguleerimisvõimalusele
  • Kaalulehtede hoiustamine tänu lisaruumile

Maksimaalne kandevõime On oluline teada, mis on teie varustuse osade maksimaalne kandevõime. Leiate selle piltidest. Kui lahutate maksimaalse kandevõime oma kehakaalust, teate, kui palju kaalusid saate kasutada. Lisate oma kehakaalu ainult osadele, millele saate istuda või lamada. Näide: Kui kaalute 100 kg, saate WB40-l treenida 50 kg-ga enne, kui jõuate maksimaalse kandevõime 150 kg-ni.

Reguleeritav seljatugi
Seljatoel on 3 reguleerimisvõimalust, võimaldades teil treenida erinevates asendites ja ergonoomiliselt.

Mitmekülgne jala- ja biitsetreener
Kaalupink on varustatud multifunktsionaalse käe- ja jala treeneriga ees. Kasutage seda treenerit koos toestuspadja ja tugevate käepidemetega ohutu ja kontrollitud treeninguks. Sel viisil treenite ka jalalihaseid. Käe- ja jala treener on kaetud vastupidava vahu ja vinüülkattega, et kaitsta käsi ja jalgu.

Kaalulehtede hoiustamine
Hoidke kaalulehti korralikult ära, kui neid ei kasutata: hantlipadjad pakuvad ka hoiuruumi.

Lisaturvalisus
Hantlipatjade otsad on varustatud nurga all olevate osadega, mis tagavad lisaturvalisuse. Need tagavad, et raskused ei saa toestustelt maha kukkuda.

Minimaalne hantlipikkus
Hantlipikkuse minimaalne pikkus on 165 cm.

Lisainformatsioon: 

  • Minimaalne vardapikkus (sisemine suurus/välimine suurus) – 110 cm / 180 cm
  • Mõõdud: L 166 x W 108 x H 119 cm
  • Toote kaal: 23 kg

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Kasutamiseks

Kodu

Kokkupandud mõõdud

L 166 x W 108 x H 119 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

120 kg

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

23 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!