Treeningpink CHRISTOPEIT TB 2000

119,00 

3 makset 39.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kvaliteetne treeningpink TB 2000 on ideaalne kaaslane mitmesugusteks jõuharjutusteks ning eristub kaasaegse ja nõudliku disainiga. 

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu
Tootekood: 30-2054 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Pehmendatud pind on kaetud vastupidava ja kvaliteetse kunstnahaga. TB 2000 suudab taluda kuni maksimaalselt 120 kg kehakaalu koos lisaraskustega. Istme- ja jalgpolstreid saab mitmekordselt reguleerida ning 8-kordselt reguleeritava seljatoega saate leida optimaalse treeningpositsiooni erinevate harjutuste jaoks.
Selleks, et treeningpinki saaks kasutamata ajal ruumisäästlikult hoiustada, saab selle lihtsalt kokku panna. Seetõttu on see praktiliselt ruumisäästja ja sobib peaaegu igasse ruumi.
TB 2000 treeningpink on üks neljast jõuseadmetest meie Red-Line seeriast ja saab toetada teie jõutreeningut optimaalselt.
Toode ei sisalda kujutatud raskusi ja hantleid.

Täpsemalt:
  • Toote kaal: 12kg
  • Kokkupandav
  • Maksimum kehakaal: 120kg
  • Mõõdud: 144 x 45 x 48 cm
  • Mõõdud kokkupanduna: 89 x 45 x 24 cm

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB
 

Lisainfo

Bränd

Christopeit

Kokkupandud mõõdud

L 144 x W 45 x H 48 –112 cm

Mõõdud kokkuvoldituna

L 89 x W 45 x H 24

Maksimaalne kasutaja kaal

120 kg

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

12 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!