Allahindlus!

Treeningpink CHRISTOPEIT TE 1000

Kuumakse al. 10,49  / 24 kuud

202,32 

3 makset 67.44€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Treeningpink Christopeit TE 1000 abil saate treenida peaaegu kõiki lihasgruppe lihtsalt, turvaliselt ja tõhusalt, kasutades vaid mõnda harjutust. 

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu
Tootekood: 30-2251 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

See täiskere treeningseade on varustatud suure mugava treeningpadjaga, mis libiseb raamil kergelt kuullaagritel rullidel. Teie enda kehakaal toimib vastupanuna ja seda saab täiendavalt suurendada, asetades valikulised raskusplaadid padja libisemisele. Kalle nurga reguleerimisega 5 astmes saab vastupanu reguleerida kergest raskeks. Käepidemete abil saab teha mitmeid tõmbeharjutusi külgsuunas, edasi ja tagasi.
Täpne treening ülakehale, kätele, rinnale, õlgadele, kõhule, seljale, puusadele ja jalgadele on võimalik individuaalse koormusega. Eraldi, mahukas treeningjuhend annab teavet harjutuste tüübi ja teostuse kohta. Seega saate koostada oma individuaalse treeningukava ning treenida täieliku treeninguprogrammi abil lihaste ülesehitust, jõudu ja vastupidavust.
Tarnimisel on TE 1000 peaaegu täielikult eelinstallitud ja saab kohe pärast lahtipakkimist kasutusele võtta. Kokkuklapitava mehhanismi abil saab treeningseadet kiiresti kokku panna ja ära panna, säästes ruumi.
Kodune treening Total Exerciser TE 1000-ga tähendab osalist ja täiskere treeningut lihaste ülesehitamiseks, lihaste säilitamiseks ja üldise füüsilise vormi parandamiseks ning suunatud jõu- ja vastupidavustreeningut. See võib soodustada ainevahetuse kiirenemist, kogu keha lihaste tugevdamist ning üldise kehalise vormi parandamist.

Täpsemalt:
  • Toote kaal: 23kg
  • Maksimum koormustaluvus: 120kg
  • Mõõdud: 185 x 62 x 97 cm
  • Mõõdud kokkupanduna: 115 x 62 x 20 cm

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Lisainfo

Bränd

Christopeit

Kokkupandud mõõdud

L 185 x W 62 x H 97 cm

Mõõdud kokkuvoldituna

L 115 x W 62 x H 20 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

120 kg

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

25 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!