Allahindlus!

Treeningpink TUNTURI CT40 Core trainer

79,00 

3 makset 26.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Toode saadaval

Saadaval ainult e-poes

Toote tarneaeg: 14 päeva.

Tootekood: 17TSCT4000 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

TUNTURI CORE TRAINER CT40 Alaseljaprobleemid? Valige õige toega kerge treening. Tunturi C40 Core Trainer kaitseb teie selga: saate tõhusa treeningu ja valu väheneb. Alaseljalihaste tugevdamine

  • Spetsiaalne treener (alumine) seljale
  • Seljatreener, hüperlaienduspink ja rooma tool
  • Jalarullid lisastabiilsuse tagamiseks
  • Kompaktne ja kergesti kokkupandav

Maksimaalne koormusvõime
On oluline, et teaksite oma seadme igale osale määratud maksimaalset koormusvõimet. Leiate selle piltidelt paremal. Kui lahutate oma kehakaalu maksimaalsest koormusvõimest, teate, kui palju kaalu saate laadida. Kehakaalu arvate kaasa ainult juhul, kui on osi, kuhu saate istuda või pikali heita.
Näide: Kui kaalute 100 kg, saate CT40-l treenida 100 kg enne, kui jõuate maksimaalse koormusvõimeni, mis on 200 kg.

Jalarullid vasikate toetamiseks
Lai alus tagab stabiilse tasakaalu. Teie sääred puhkavad jalarullidel. Need tagavad lisavõimalusi variatsioonideks. Teie käed toetuvad tugevale toe ja annavad treeningu ajal lisabilanssi.

Kõrguse reguleerimine (kõhutoe jaoks)
CT40 Core Trainerit saate reguleerida vastavalt oma vajadustele: reguleerige puusa- ja kõhutoe kõrgust, et saaksite treenida ergonoomiliselt.

Tugev õmblusega kate
Õmmeldud iste koos tugevate nurkadega tagab, et saate oma hantlipinki mitu aastat kasutada ja takistab õrnade osade kulumist ja purunemist.

Lisateave:

  • Kokkupandav
  • Kokkupandud mõõtmed: L 100 x K 56 x H 34 cm
  • Lahti võetuna mõõtmed: L 100 x K 56 x H 80 cm
  • Toodete kaal: 9 kg
  • Maksimaalne koormusvõime: 100 kg
  • Tootekood: 17TSCT4000

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Kasutamiseks

Kodu

Kokkupandud mõõdud

L 100 x W 56 x H 80 cm

Mõõdud kokkuvoldituna

L 100 x W 56 x H 34 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

100 kg

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

7 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!