Allahindlus!

Treeningpukk ELITE Justo

899,00 

3 makset 299.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Toode saadaval

Saadaval ainult e-poes

Toote tarneaeg: 5 päeva.

Kirjeldus

Treeningpukk Elite Justo on uus kõrgklassi jalgrattapukk – täpne kuni 24%-line tõus, integreeritud võimsusmõõtur, automaatne kalibreerimine. Elite Justo on treeningpukk, mis võimaldab Teil endale uusi väljakutseid esitada ning treenida veelgi paremini. Elite Justo on kõige võimekam treeningpukk Elite tootevalikus: Justo võimaldab Teil sõita ja treenida oma kodus sama põnevalt ja reaalselt kui õues esitades Teile samal ajal uusi väljakutseid oma programmide ning valiku virtuaalsete võistlustega, mis on saadaval sisetreeningu rakendustes.

Integreeritud võimsusmõõtur: maksimaalne täpsus
Treeningpukk Elite Justo mõõdab reaalselt toodetud võimsust integreeritud võimsusmõõturiga OTS (Optical Torque Sensor). Tänu võimsusmõõturile suudab treeningpukk koheselt mõõta kui palju jõudu Te rakendate pedaalidele täpsusega alla 1%. Lisaks täpsusele on Elite Justo‘l ka ERG Mode sujuvuse optsioon koos “Easy Start” funktsiooniga, et saaksite sõitu sujuvalt jätkata sama takistusega, kus lõpetasite. Kui hooratas lõpetab keerlemise, siis “Easy Start” eemaldab automaatselt takistuse kuni alustate uuesti pedaalimist, andes Teile paar sekundit kerget pedaalimist enne kui treeningpukk taastab Teie määratud takistuse.

Karmid kuni 24%-lised tõusud
Treeningpukk Elite Justo
suudab automaatselt manageerida takistust Teie sõitudel ning kuni muljetavaldavad 24 protsenti. Treeningpukil saate lihvida oma mäkketõusmisoskusi reaalse tunnetuse, lõbu ja põnevusega isegi ka kõige nõudlikumatel tõusudel. Treeningpukk Elite Justo on ühendatav Rizer’iga, mis on Elite tõususimulaator, mis suudab Teie esiotsa tõsta kuni 20% ja langetada kuni -10%, et saaksite sõita siseruumides justkui Mont Ventoux’il. Integreeritud võimsusmõõtur võimaldab Teil ka lihvida oma eriti madalat sõidupositsiooni Zwift sõitudega.

Veel parem pedaalimistunnetus Elite Flex Feet’iga
Treeningpukk Elite Justo
on varustatud tugijalgadega Flex Feet, et sõidukogemus oleks veel reaalsem. Need tugijalad lubavad Teil kopeerida loomulikku survet ja võnkumist nagu reaalsel sõidul, kohandades Teie õuesõidustiili sisesõidustiiliga. Kohandudes Teie loomuliku lihastööga sõiduajal võimaldab see vähendada lihasväsimust ja tõsta treeningu efektiivsust märgatavalt.

Automaatne kalibreerimine
Treeningpukk Elite Justo
suudab ennast ise automaatselit kalibreerida ilma, et peaksite ise manuaalselt sekkuma. See funktsioon muudab treeningud eriti täpseks juba esimesest kasutuskorrast.

Kasutatav kõikide siseruumi treeningtarkvaradega
Treeningpukk Elite Justo on osa interaktiivsete treeningpukkide sarjast, millel on nii ANT+ kui ka Bluetooth kommunikatsiooniprotokoll, mis lubab Teil ühenduda erinevate rakenduste, tarkvarade, arvutite, nutitelefonide ja tahvelarvutitega ning isegi AppleTV-ga. Elite Justo‘ga tuleb kaasa aastane tasuta subscription Elite My E-Training rakendusse ning lisaks leiate pakendist kuponge, et saaksite proovida treeningplatvorme nagu Zwift, TrainerRoad, Rouvy, Kinomap või Bkool.

Kaks Bluetooth kanalit, Cardio Bridge ja Cadence Bridge
Treeningpukk Elite Justo on varustatud kahe Bluetooth kanaliga, et saaksite ühendada kuni kaks Bluetooth seadet samal ajal, näiteks arvuti ning treeningrakenduse. Uue Cardio Bridge ja Cadence Bridge funktsioonidega saate ühendada pukiga ka pulsimonitori või kadentsianduri olles samal ajal ühenduses treeningtarkvaraga kuna treeningpukk on justkui sild ning saadab Teie andmed läbi ANT+ ja Bluetooth protokollide. Treeningpukk Elite Justo on võimeline edastama pulssi ka siis kui Teie reaalne pulsimõõtja ei ühildu Teie kasutatava rakendusega. Elite Justo lihtsalt vahetab protokolli ning edastab samad andmed Teie pulsimõõtjast Teie seadmesse.

Innovatsioon läbi jätkusuutliku disaini
Töökindel ja kompaktne disain on uue koostöö tulemus koos Adriano Design’iga, et jõuda integreeritud treeningpukkide ökosüsteemini.  Treeningpukk Elite Justo on toodetud üle 46% ulatuses taastöödeldud plastmassist.

Sõiduvalmidus ka ilma ühenduseta
Treeningpukk Elite Justo‘l on kaks lisafunktsiooni, et saaksite treenida ka siis kui Te ei ole ühendatud mõne tarkvaraga või vooluvõrku. Olleks ühendatud vooluvõrku, kuid mitte tarkvaraga, saate siiski simuleerida pedaalimist seades tõusuks 0-24% My E-Training rakenduses juba enne sõitu. Treeningpukk säilitab selle väärtuse ka siis kui rakendus ei ole ühendatud. Kui treeningpukk ei ole ühendatud ei vooluvõrku ega tarkvaraga, saate seada takistuse väärtuses 1-16 oma My E-Training rakenduses varem.

Maksimaalne ühilduvus
Treeningpukk Elite Justo on ühilduv nii maantee-, gravel kui ka maastikuratastega ning lisaks on juurde võimalik osta ka erinevaid adaptereid erinevatele rummudele.

Pedaalimise analüüs
Läbi My E-Training rakenduse on võimalik lisaks osta ka analüüsifunktsioon, mis hindab Teie võimsustootlust 24 punkti skaalal.

Täpsemalt:

 • 1100-2300 W (20-40 km/h)
 • Hooratas 6,2 kg
 • Sisaldab adaptereid rummudele:
  • quick release 5 x 130-135
  • thru-axle 12×142
 • Kasseti sobivus:
  • Shimano/SRAM 9/10/11 speed
  • Shimano 12 speed road
  • SRAM SX 12 speed
  • SRAM NX 12 speed
 • Mõõdud: 570 x 720 x 520 mm
 • Mõõdud kokkupanduna: 570 x 195 x 520 mm
 • Kaal: 17 kg

Lisainfo

Bränd

Elite

Pakiautomaat

Ei

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!