Allahindlus!

Treeningpukk ELITE Tuo

399,00 

3 makset 133€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Hetkel otsas

Tootekood: EL0192003 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Elite Tuo – uus treeningpukk, loodud koostöös Adriano Design’iga. Treeningpukk Elite Tuo on interaktiivne seade automaatse takistuse reguleerimisega – usaldusväärne tehnoloogiline kaaslane disainitud sobimaks igasse kodusse viies samal ajal Teie treeningud uuele tasemele.

Treeningpukk Elite Tuo disainiti, et kombineerida sobivus iga treeningnõudmisega kvaliteetse Itaalia disainiga, mis muudab selle treeningseadme sobivaks igasse ruumi. Treeningpukil on kindel ja kompaktne disain tehtud kvaliteetsetest materjalidest: alumiiniumist kere, terases raam ja pöögipuust jalad. Pöök osutus valikuks mitte ainult tema välimuse pärast vaid rolli mängis ka tema suurepärane omadus imada endasse lööke ja tagada kindel stabiilsus.

Kompaktne struktuur ja lihtne ülesseadmine
Kerge ja lihtne transportida – Elite Tuo‘l on lihtsasti kokkupandav raam ja jalad ning seetõttu on setup kohene igas kohas. Kokkupanduna on treeningpukk kompaktne, et saaksite seda paigutada igale poole oma kodus ja kontoris, suurendades üldist korras ilmet. Samal ajal on treeningpukk Elite Tuo väga stabiilne – lisaks libisemisvastastele kummist jalgadele on Elite Tuo‘l Faxt Fixing lukustussüsteem, millega saate jalgratta lukustada ja lahti võtta ühe lihtsa liigutusega.

Vaikne ning hea ühilduvusega
Lisaks kompaktsusele ja heale välimusele on treeningpukk Elite Tuo ka vaikne. Rullik, kuhu ratas toetub on tehtud Elastogen materjalist, mis on eksklusiivne polüuretaat molekul arendatud ja testitud Elite’i poolt, et vähendada hõõrdumisel tekkivat heli 50% ja vähendada ratta kulumist treenimise ajal 20%. Veel üks tugev külg Elite Tuo‘l on tema võime kohalduda ka pikemate ketitorudega. Praktiline küljel asuv reguleerimismehhanism võimaldab pukile panna 26 kuni 29-tolliseid rattaid. Elite Tuo on parima ühilduvusega treeningpukk ning temaga tuleb kaasa mitmeid adaptereid.

Interaktiivsus
Treeningpukk Elite Tuo on interaktiivne jalgrattapukk, mis ühildub mitmete rakenduste, tarkvarade, arvutite ning seadmetega (nutitelefonid ning tahvelarvutid), mille operatsioonisüsteemideks on iOS, Android, OSX ja Windows. Andmete edastus treeningpuki ja süsteemide vahel on juhtmevaba ning seetõttu saate manageerida takistust ning kuvada erinevaid parameetreid, et saaksite personaliseeritud ning interaktiivse treeningsessiooni. Elite Tuo saadab jõu, kiiruse ning kadentsi andmeid ning on manageeritav My E-Training või teiste treeningrakenduste kaudu.

Treeningpukk Elite Tuo ühildub Elite Rizer simulaatoriga.

Täpsemalt:

 • 550-1300 W (20-40 km/h)
 • Hooratas 2,3 kg
 • Sisaldab adaptereid:
  • quick release 5 x 130-135
  • thru-axle 12 x 142
  • thru-axle 10 x 135 – 12 x 135
  • specialized SCS 12 x 135
  • Boost 12 x 148
 • Mõõdud: 680 x 690 x 410 mm
 • Mõõdud kokkupanduna: 430 x 315 x 560 mm
 • Kaal: 10,3 kg

Lisainfo

Bränd

Elite

Kaal (kg)

8

Mootor (w)

690

Pakiautomaat

Ei

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!