Treeningstend Tunturi PT20 Power Tower

Kuumakse al. 11,06  / 36 kuud

269,00 

3 makset 89.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Ülakeha treenimiseks pole palju vaja. Treeningstend Tunturi Power Tower PT20 on väga vastupidav, hõlpsasti kasutatav ja võtab vähe ruumi. Need omadused muudavad selle kodus kasutamiseks ideaalseks!

  • Erinevad treeningvõimalused ilma raskusteta, et tugevdada ülakeha
  • Lihtsalt kasutatav treeningvarustus kodus või jõusaalis kasutamiseks
  • Võtab vähe ruumi
  • Väga vastupidav disain ning pikk kasutusiga

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu
Tootekood: 17TSPT2000 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Maksimaalne kandevõime
Oluline on teada, milline on seadme maksimaalne kandevõime ühe osa kohta (leiate pildilt). Kui lahutada maksimaalsest kandevõimest oma kehakaalu, saate teada, kui palju raskusi saate laadida. Makismaalne kasutaja kaal: 120 kg.
Tõmbekang, käepidemed
Selle ülaosas on tugev latt lõua- ja ülestõmbeharjutuste jaoks. Kõigi ülakeha lihasrühmade treenimiseks muutke käte asetust üksteisele lähemale ja kaugemale.
Käetoed tõmbeharjutuste jaoks + käepidemed
 Käetoed ja käepidemed on lisatud treeningstendi keskele.
Kätekõverduste toed
Pange oma käed kahele jaluses olevale tugevale toele. Ülestõmbeharjutuste jaoks saate kasutada ka tarvikuid, nagu vööd või kummi.
Mugavad käepidemed + padi + seljatugi
Kummist käepidemed tagavad treeningu ajal optimaalse mugavuse, nagu ka tugevad vahtpolstriga täidetud käepadjad ja spetsiaalne seljatugi.
 
Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Kasutamiseks

Kodu

Kokkupandud mõõdud

L 120 x W 104 x H 215 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

120 kg

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

30,5 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!