Treeningstend Tunturi RC20 Pro Power Rack – Base Rack

Kuumakse al. 58,02  / 60 kuud

1739,00 

3 makset 579.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Lõuatõmbed, kükid, rinnalt surumine, pink, riputamine, köietreening… Selle mitmekülgse Tunturi RC20 Pro treeningstendi abil saate teha palju erinevaid harjutusi. Olenevalt Teie vajadustest saate lisada tarvikuid ja erinevaid treeninguvõimalusi.

  • Tugev teraskonstruktsioon
  • Laiendatav erinevate tarvikutega
  • Kõikvõimalikud harjutused oma keha tugevdamiseks
  • Kompaktne ja mitmekülgne seade kodus, jõusaalis või taastusravikeskuses.

Toode saadaval

Saadaval ainult e-poes

Toote tarneaeg: 7-21 päeva.

Tootekood: 18TSRC2010 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Lõuatõmbed, kükid, rühmad, pink, köietreening… Selle mitmekülgse Tunturi RC20 Power treeningstendiga saate teha palju erinevaid harjutusi. Vastavalt vajadustele saate lisada tarvikuid ja erinevaid treeninguvõimalusi vastavalt oma eelistustele. Treeningstend on varustatud lõuatõmbekangiga ja erinevate haardevariantidega, hoidikutega vastupanulintidele, köitele, kangidele ja raskusketastele. Treeningstend sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Tunturi RC20 Power Rack treenigstendi eelised:
 ✓ Tugev teraskonstruktsioon
 ✓ Laiendatav erinevate tarvikutega
 ✓ Kõikvõimalikud harjutused keha treenimiseks
 ✓ Kompaktne ja mitmekülgne seade kasutamiseks kodus, jõusaalis või taastusravikeskuses.

Maksimaalne kandevõime
On oluline teada, milline on Teie varustuse maksimaalne kandevõime erinevate osade kohta. Info leiate galeriis olevalt fotolt. Lahutades maksimaalse kandevõime oma kehakaalust saate teada, kui suurt raskust saate lisada. Oma kehakaalu arvestage ainult neil pindadel, millel saate istuda või lebada.
 
Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Kasutamiseks

Kodu

Kokkupandud mõõdud

221 x 138,5 x 138,5 cm

Pakiautomaat

Ei

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!