Veloergomeeter CHRISTOPEIT AL 2, must

339,00 

3 makset 113€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Christopeit AL 2 Black– treeni end igal ajal iga ilmaga! Väga kasulik südame-veresoonkonna tugevdamiseks ja hea trenn loob alati hea meeleolu!

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu

Kirjeldus

Veloergomeeter Christopeit AL 2 Black on varustatud kulumisvaba, umbes 9 kg magnetpidurisüsteemi ja hääletu rihmülekandega, mis võimaldab vaikset treenimist hea kontsentrilisusega. Pedaalimistakistust saab vastupanu reguleerimise abil hõlpsalt seada 24 tasemele.
Kasutajasõbralikul puuteekraaniga arvutil on tahvelarvuti ja nutitelefoni alus, taustavalgustusega LCD-ekraan, mis kuvab mitmeid näitajaid korraga. 10 salvestatud treeninguprogrammi abil saab mitmekesist treeningut lihtsalt teostada, samuti pulsijälgimisega treeningut südamele. 5 individuaalset treeninguprogrammi võimaldavad Teil luua oma treeningukava. Pärast treeningut hindab fitness-testifunktsioon Teie treeningtulemusi. Käepidemetesse on integreeritud pulsisensorid. Sadul on reguleeritav vertikaalselt ja horisontaalselt, nii et saate valida mugava individuaalse treeningasendi. Libisemisvastased rihmadega pedaalid tagavad stabiilse jalaasendi pedaalimisel.

Täpsemalt:
  • Raskusastmeid: 24
  • Pidurisüsteem: magnet
  • Toote kaal: 27 kg
  • Treeningprogramme: 10
  • Maksimaalne kasutajakaal: 150 kg
  • Hooratas: 9 kg
  • Mõõdud: 96 x 59 x 134 cm
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Lisainfo

Bränd

Christopeit

Ekraani tüüp

LCD

Pulsinäit

Jah

Hooratta süsteem

9 kg

Iste muudetav

horisontaalselt, vertikaalselt

Juhtraud

reguleeritav

Kokkupandud mõõdud

L 96 x W 59 x H 134 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

150 kg

Mõõdetavad andmed

aeg, distants, kiirus, kalorid, võimsus, pulss, pedaalimine

Pakiautomaat

Ei

Pidurisüsteem

magnet

Programme kokku

21

Tahvelarvuti hoidja

Jah

Toote kaal

27 kg

Transpordirattad

Jah

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!