Veloergomeeter CHRISTOPEIT Eco 1000

Kuumakse al. 21,65  / 48 kuud

599,00 

3 makset 199.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Integreeritud generaatoriga veloergomeeter Christopeit ECO 1000 on stabiilne ning vaikse magnetpidurisüsteemiga. 

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu

Kirjeldus

Veloergomeeter ECO 1000 kodune treening toob sind täiesti uutesse mõõtmetesse. Sest siin oled omaenda energiaallikas. Tänu oma energiatootmisele toimib see täiesti ilma välise elektrita ja lisaks annab oma salvestatud elektri arvutis sisalduva USB-ühenduse kaudu (näiteks nutitelefoni või tahvelarvuti laadimiseks treeningu ajal).
Energia tootmine toimub oma generaatortehnoloogia abil (võrgutoide ega patareid pole vajalik). ECO 1000-ga treenimine ühendab keskkonnasõbraliku ja terviseteadliku käitumise.

ECO 1000 on varustatud umbes 10 kg kulumiskindla magnetpidurisüsteemi ja vaikse lame rihmülekandega, mis tagavad vaikse treeningu ja suurepärase rullikäitumise. Treeningvastupanu saab täpselt ja täpselt reguleerida 24 astmelise, arvutiga juhitava vastupanu seadistuse abil.

Tagantvalgustatud LCD-ekraaniga arvuti võimaldab näha korraga 7 kuvatavat väärtust. Seda on väga lihtne lugeda ja sellega saab hõlpsasti hakkama tänu selgetele juhtnuppudele. Individuaalseid treeningueesmärke saab saavutada, valides erinevad programmid. Mitmekesine treening on võimalik tänu 12 kindlaksmääratud treeningprogrammile, samuti pulsi juhitud südame löögisageduse treeningule neljas pulsil põhinevas programmis. Viie isikliku treeninguprogrammiga saab luua oma treeninguprogramme, samas kui pöörlemisest sõltumatu vattprogramm võimaldab suunatud ja ühtlast koormustreeningut vabalt valitud sagedusega. Fitnesstesti funktsioon hindab pärast treeningut teie treeningut vastavalt hinnete skaalale.
Trenažööri küljes olevate käepidemetega saab treeningu ajal pulsi jälgimiseks kasutada käepulsisensoreid. Valikuline on pulsi koolitus pulsimonitori abil, kuna arvuti on varustatud sisseehitatud vastuvõtja jaoks mittenimekirjastatud pulsimonitoride jaoks 5.0-5,5 kHz edastussagedusega. Komfortsattel on horisontaalselt, vertikaalselt ja kaldus reguleeritav, tagades meeldiva treeninguasendi. Libisemisvastased pedaalid koos pedaalide turvavööga tagavad stabiilse ja turvalise jalapositsiooni treeningu ajal. Esirattad võimaldavad seadme lihtsat liigutamist ja reguleeritavate jalatugede abil on seadme kindel seisukord tagatud.
Lisaks on ECO 1000 varustatud Kinomap-funktsiooniga. See võimaldab meelelahutuslikku ja interaktiivset treeningut koos Android- või IOS-seadmetega ning treeninguandmete salvestamist. Tasuta testimisperioodi järel saab Kinomap-rakenduse osta kuutasu eest.
Täpsemalt:
  • Sobilik pikkustele vahemikus 150-210 cm
  • Hooratas: 10 kg
  • Raskusastmeid: 24
  • Treeningprogramme: 12
  • Pidurisüsteem: magnet
  • Seadme kaal: 36 kg
  • Max kehakaal: 150 kg
  • Mõõdud: 105 x 55 x 140
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Lisainfo

Bluetooth

Jah

Bränd

Christopeit

Ekraani tüüp

LCD

Pulsinäit

Jah

Hooratta süsteem

10 kg

Iste muudetav

horisontaalselt, vertikaalselt

Juhtraud

reguleeritav

Kokkupandud mõõdud

L 96 x W 52 x H 140

Maksimaalne kasutaja kaal

150 kg

Mõõdetavad andmed

aeg, distants, kiirus, kalorid, võimsus, pulss, pedaalimine

Pakiautomaat

Ei

Pidurisüsteem

magnet

Programme kokku

12

Rakendused

Jah

Raskusastmeid

24

Tahvelarvuti hoidja

Jah

Toote kaal

35 kg

Transpordirattad

Jah

USB laadija

Jah

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!