Tööstuse 43, Tallinn, Eesti
Kauplus +372 508 3309
Töökoda +372 5301 8568

Tähesaju tee 31, Tallinn Eesti
Kauplus +372 5885 7752
Töökoda +372 5301 6938

info@velomarket.ee

Üldinfo +372 508 3309

Jalgratta kasutusjuhend

Juba sellel nädalavahetusel 16.09 kuni 17.09 on kõik jalgrattad Velomarketis allahindlustega! Allahindlused on kuni -40% ja poodides kohapeal on mõni viimane mudel veel soodsam! Hinnad kehtivad seni kuni kaupa jätkub! Seege kiirusta ja külasta meie poode juba sellel nädalavahetusel.

August on suve murdepunkt – peale puhkuseid suunduvad inimesed maalt linna, lapsed tagasi lasteaeda ja peatselt algab paljudel koolitee. Seda kõike silmas pidades ootavad meid aga näiteks Tallinnas endiselt ees suured ehitustööd ning palju stressirohkeid ummikuid. Kuidas nendest mööda pääseda ja mugavalt liikuda? Loomulikult jalgratastega!

Kõik eeldused selleks, et näiteks Põhja-Tallinnas liigeldaks peamiselt rattaga või jalgsi, on juba täna olemas! Kalamajast ja Volta kvartalist on kesklinna nii lühike tee, et seda pole kesklinnas kallile parkimisele ja ummikutele mõeldes mõtet autoga läbida. Volta kvartalist saab mööda Kalaranna teed kesklinna rattaga 10 minutiga ja juba sel suvel valmib Vana-Kalamaja tänava projekt, mis loob ratturitele ja jalakäijatele mõeldud elava tänava vanalinna ning sealt edasi kesklinna.

Kadrioru-Tondiraba jalgratta- ja jalgtee on üks suurimaid projekte Lasnamäel. See oluline Lasnamäed kesklinnaga ühendavat kergliiklustee võimaldab jõuda turvaliselt ja mugavalt paljudesse kohtadesse nii jalgsi, jalgrattaga kui ka kergliikuriga. Lisaks sobib see ideaalselt erinevatele kastiratastele!

Velomarketi meeskonnas on palju ratasõitu armastavaid inimesi ning neil kõigil on hulgaliselt linnas rattaga liikumise kogemust. Vastavalt meie enda ning meie sõprade ja tuttavate vajadustele oleme üles ehitanud kogu poe sortimendi. Lähtume erinevatest sõitjaprofiillidest ning nende vajadustest! Velomarketi augusti-septembri kampaanias tahame eelkõige tähelepanu juhtida linnas liikumise võimalustele ja nõustame kõiki hea meelega.

Meie valikus on suur hulk elektrijalgrattaid, sest nendega saab puhtalt, mugavalt ja higistamata tööle sõita ka kõige peenem valgekrae! Lasterikastele peredele pakume erinevaid kastirattaid ja soodustusi lisavarustusele ning lasteratastele. Väikeste korterite ning panipaikade omanikele pakume ka kokkupandavaid rattamudeleid ja Kalamaja hipsterite ning kunstiinimeste jaoks oleme toonud palju värvilisi ja stiilseid linnarattaid. Sportlaste jaoks on olemas ägedad hübriidrattad, sest nendega saab lõigata läbi iga pargi ning üle iga maastiku. Lõpuks aga briljandi juurde – nimelt pakume nooruslikele hingedele eriti vinge välimusega cruisereid, mis panevad kõik ümbruses sind kadestama!

Tule läbi Velomarketist, sest just augustis ja septembris on linnasõiduks sobivatele ratastele erilised allahindlused. Samuti on suur hulk lisavarustust kampaania jaoks erihindadega. Sõida rattaga ja ära passi ummikus! 🙂