Tööstuse 43, Tallinn, Eesti´
Kauplus +372 508 3309
Töökoda +372 5301 8568

Tähesaju tee 31, Tallinn Eesti
Kauplus +372 5885 7752
Töökoda +372 5301 6938

info@velomarket.ee

Üldinfo +372 508 3309

Jalgratta kasutusjuhend

Sulle meeldib seigelda maastikul või maanteel? Otsid ratast, et teha korralikult sporti? Esitleme erinevaid rattaid, mis ei jäta sind hätta ühelgi teel!

Maastikuratas sobib sõitmiseks kõikjal, eelkõige muidugi metsas ja maastikul. Velomarketist leiad nii igapäevasõiduks sobiliku sõiduvahendi kui tipptasemel maastikuratta, mis aitab sul ronida poodiumi kõige kõrgematele kohtadele. Pakume tipptasemel brändide Kona, Giant ja Ghost parimaid palu.

VAATA KÕIKI MAASTIKUJALGRATTAID

Sõidad nii murul kui maanteel? Tsüklo/gravel rattaga on see ühtmoodi mõnus!

Gravel – ja tsüklokrossi jalgrattad on juba mitu aastat kiire tõusuga trend jalgrattamaastikul. Tsüklo/gravel jalgratas on praktiline valik ka meie auklikele tänavatel. Samas miks mitte ka võistelda! Tsüklokross on hetkel kõige kiiremini kasvavav krossiala. Ta meenutab esialgu maastikusporti, kuid on olemuselt palju mitmekesisem ja vaieldamatult ka kõige lõbusam. Rada on tehniline ja mitmekesine, kust ei puudu piirded, trepid, liivane pinnas, pori, mööda kallakut sõitmine või jooksmine, järsk tõus ja palju muud. Raja läbimisel on vaja taktikalist planeerimist ja osavust. Tihti peab otsustama, kas sõita ratta seljas või kanda ratast seljas! Meie valikus on väga vastupidavad ja hea hinna ning kvaliteedi suhtega tsüklokrossi jalgrattad

VAATA KÕIKI CYCLOCROSS JA GRAVEL JALGRATTAID

Sinu jaoks on oluline kiirus, kvaliteet ja mahutreeningud? Maanteratas on ainuõige valik!

Maanteeratas on kõige spetsiifilisem rattatüüp ning mõeldud põhiliselt asfaldil sõitmiseks. Selle ratta eelisteks on kiirus ja kergus, ning aerodünaamiline sõiduasend. Tavaliselt on maanteeratas teistest kallim, kuid tehakse ka soodsamaid variante, mis muidugi pole mõeldud võistlejale. Velomarketis müüme erinevaid kõrgelt hinnatud maaterataste mudeleid. Tule vaatama!

VAATA KÕIKI MAANTEEJALGRATTAID