Tööstuse 43, Tallinn, Eesti
Kauplus +372 508 3309
Töökoda +372 5301 8568

Tähesaju tee 31, Tallinn Eesti
Kauplus +372 5885 7752
Töökoda +372 5301 6938

info@velomarket.ee

Üldinfo +372 508 3309

Jalgratta kasutusjuhend

Missioon – muuta igapäevane liiklemine kergeks, kiireks, keskkonnasõbralikuks ja lõbusaks.

Visioon – teha kvaliteetsed elektrijalgrattad kättesaadavaks kõigile.

Väärtused – rõõm, mitmekesisus, kogukond, jätkusuutlikkus.

Meie, TENWAYS, oleme rühm jalgrattaentusiaste ja -eksperte, kes on pühendunud rohelisema ja jätkusuutlikuma maailma loomisele läbi elektrijalgrataste kogukonna. Meie peakorter asub Hollandis ning meil on kindel ja vertikaalselt integreeritud ülemaailmne tootmis- ja tarneahel, mis tähendab, et oleme iga protsessi keskmes elektrijalgrataste tootmise maailmas.

2021. aastal veeres esimene TENWAYS mudel tänavatele üle kogu maailma. Sellest ajast alates on TENWAYS kasvanud ja tervitanud mitmekesist ülemaailmset ratturite, loojate ja entusiastide peret. Me kutsume neid hellitavalt Tenwayersiteks. Koos tähistame enam kui 10 viisi (ten ways), kuidas elada ja sõita.

Pingevaba elektrijalgrattaga tööle ja koju sõitmine kõigile

Me teame, kui palju probleeme võib igapäevane töölesõit kaasa tuua…

  • viivitused,
  • ülerahvastatus,
  • halb ilm,
  • kallid transpordikulud…

Uskuge meid, oleme ise kogenud samu mitte just toredaid hetki ja mõistame iga pendeldaja pettumusi. Kõik me tahame hoiduda tüütutest töölesõitudest, mis röövivad meie väärtuslikku aega ja energiat. Seetõttu ongi TENWAYS seadnud oma missiooniks muuta pendeldamine pingevabaks, kiireks ja lõbusaks, et saaksite pingevabalt nautida oma sõiduviisi ja sõidustiili.

Liitu meiega elektrijalgrattal, et alustada tervislikumat elustiili, saada osa jätkusuutlikust liikumisest ja avastada vabadus kahel rattal! Ärge enam muretsege kallite parkimiskohtade ja igavate liiklusummikute pärast.

Pakume erakordset sõiduelamust konkurentsivõimeliste hindadega. Tänu meie tugevale tarneahelale ja 2-aastasele tööstuskogemusele suudame pakkuda oma klientidele kvaliteeti mõistliku hinnaga.

CGO009 – Nutikus kohtub stiiliga.

Nutikas linnajalgratas varguskaitsega – sisseehitatud Smart Connect moodul annab sellele pilgupüüdjale täiendava kaitse pahatahtlike pikanäpumeeste vastu. Sellel on GPS-jälgimine, liikumisandur, teavitustsooni funktsioon. Ühendu nutikama sõidu jaoks – kinnita oma nutitelefon lenksukinnitusega stemmi külge ja naudi kogu TENWAYS Appi funktsionaalsust.

Ülimalt lihtsustatud, et tagada maksimaalne mugavus – CGO009-l on modulaarne disain, mis teeb selle voolujoonelisemaks, usaldusväärsemaks ja hooldamise lihtsaks.

Süsinikkiust hammasrihm – puhas, hooldusvaba ja ülimalt vastupidav. Ideaalne sõitmiseks pikkade pükste ja kleitidega. Pöördemomendi andur – mootoriga sõit tundub loomulik, sujuv ja täielikus harmoonias iga teie liigutusega. Võimas, kuid vaikne mootor 45 Nm pöördemomendiga. Peaaegu hääletu, isegi kiirendamisel.

AGO T – Linnalik mugavus parimal tasemel, elegants kahel rattal.

Kaunis kombinatsioon kvaliteetsetest komponentidest ja stiilsest raamist – AGO T elektriline hübriidratas sobib kõikidele linnatänavatele. Parim valik, et teha oma igapäevased toimetused stiilselt ja vaevata.

AGO T mudelil on puhtad jooned ja suurt tähelepanu on pööratud igale detailile – vaevumärgatav sisseintegreeritud aku ning vastupidav, stiilne ja stabiilne pakiraam. Disainitud ideaalselt tasakaalustama silmapaistvat jõudlust, ülimat mugavust ja ajatut stiilset välimust.

Tavalise keti asemel on elektrijalgrattal hammasrihm. Absoluutne usaldusväärsus minimaalse vaevaga. Ei mingit ketikeeramist, ei mingeid õliseid käsi – ainult puhas, pidev sõidurõõm. Hooldusvaba, täiesti vaikne, ülikiire ja sujuv rummusisene käiguvahetus.

Võimas jõuülekanne koos ülikiirete juhtimisseadmetega. Bafang M420 keskajamiga mootor tagab sujuva, loomuliku ja intuitiivse sõidu. Integreeritud pöördemomendi andur.

Stiilne, integreeritud kaasaskantav aku, mille maksimaalne sõduulatus on 100 km.

Reguleeritav esiamort, mida saab kinni ja lahti keerata vastavalt vajadusele ja soovile. Istmepost on vedrustusega, mis summutab sõidul lööke ja säästab puusi, selga ja käsi.

CGO600 PRO – Kergekaaluline tšempion

Lihtsam, kiirem, kestlikum ja stiilsem kui kunagi varem.

Sujuvalt integreeritud, usaldusväärne ja vastupidav 360 Wh aku, millega saad nautida kuni 100 km sõitu ühe laadimiskorraga. Eemaldatav aku teeb ka laadimise väga mugavaks.

Tavalise keti asemel on elektrijalgrattal hammasrihm. Ei mingit ketikeeramist, ei mingeid õliseid käsi – ainult puhas, pidev sõidurõõm. Hooldusvaba, täiesti vaikne.

Sujuv ja vaikne 250 W rummumootor, mis annab energiat sinu sõidule. Kuulda vaid kerge sumin isegi maksimaalse võimsuse korral. Nutikas algoritm ühendab pöördemomendi sensori ja mootori, tagades intuitiivsema sõidu – loodud matkides tuhandeid igapäevaseid linnasõidustsenaariume.

CGO800S – Mugavus kohtub stiiliga

Stiilne ja elegantne minimalism, iga viimnegi detail on läbi mõeldud, et pakkuda rattasõidust rõõmu. Ideaalne valik esimeseks elektrijalgrattaks, samuti ka linnasõiduks.

Pöördemomendi andur pakub sujuvat ja elavat sõitu, kus jalgadel oleks justkui erakordne energia – 0 viivitust, kohene reageerimine. Sõit on sujuv, vaikne ja energiline.

Hammasrihm on kerge, vaikne, täielikult hooldusvaba. Pole muret, et pikad püksid või kleit määrduks.

374 Wh akuga saab ühe laadimiskorraga sõita kuni 100 km. Aku on raami sisse peidetud – nii pole arugi saada, et tegemist on elektrijalgrattaga. Seda on lihtne toas laadida, kuna on raami küljest eemaldatav.

TENWAYS mobiilirakendusega saad salvestada oma sõidud reaalajas ja jälgida oma statistikat. Suuna juhised otse integreeritud LCD-ekraanile sujuvaks navigeerimiseks.

Me loome kogukonda

Me loome elukestvaid suhteid oma klientidega ja pühendunud kogukonda Tenwaysi kasutajatele. Jagame oma põnevaid elektrijalgratta hetki, näpunäiteid ja nippe. Liituge meiega TENWAYS E-Bike Global Community‘s, et avastada erinevaid viise erinevatele inimestele!

Mõtle roheliselt. Sõida roheliselt.

Otsime pidevalt uusi viise, kuidas muuta meie maailma paremaks paigaks.

Teadlik tootmine

Kuigi töötame nullheitega tootmise suunas, kontrollime oma jäätmete emissioone vastavalt kõrgeimatele kohaldatavatele standarditele ja töötame oma süsinikujalajälje vähendamise nimel, toetades valitud mittetulundusühinguid.

Planeedi eest hoolitsemine

Me võitleme kliimamuutuste vastu koostöös organisatsiooniga Just One Tree, istutades iga tarnitud elektrijalgratta eest teie nimel ühe puu. Iga puu, mille me koos istutame, pakub kohalikele kogukondadele töövõimalusi ja aitab rajada alust jätkusuutlikumale tulevikule.

Inimeste eest hoolitsemine

Anname koos Wheels4Life’iga tasuta jalgrattaid neile, kes lihtsalt ei saa endale usaldusväärset liikuvust lubada. Toetame kogukondi, et nad suudaksid tõeliselt ületada olulisi väljakutseid ja avastada rõõmu ja vabadust, mida jalgratas võib pakkuda.

Tenways elektrijalgratas

Velomarketis pakutavad TENWAYS elektrijalgrattad: