Hübriidtrenažöör CHRISTOPEIT CT 4

Kuumakse al. 13,11  / 36 kuud

319,00 

3 makset 106.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Hübriidtrenažöör Christopeit CT 4 ehk velo- ja elliptiline trenažöör ühes.
  • 7 kg hooratas
  • 8 raskusastet

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu

Kirjeldus

Stabiilne CT 4 elliptiline trenažöör ühendab velotrenažööri ja elliptilise trenažööri eelised ühes spordiseadmes. See võimaldab teha kardiotreeningut ja tõhusat kogu keha treeningut ilma seadet vahetamata. CT 4 on varustatud umbes 7 kg magnetpidurisüsteemi ja vaikse rihmülekandega, mis tagavad sujuva ning vaikse treeningu. Raskusastmeid saab reguleerida 8 astmes pöördnupu abil. Arvuti, koos tahvelarvuti- ja nutitelefonihoidikuga, on lihtsasti kasutatav ja suure ekraaniga, mis on väga hästi loetav. Pulsiandurid on integreeritud käepidemetele ja neid saab treeningu ajal kasutada pulsi jälgimiseks. Libisemisvastased pedaalid tagavad jala stabiilse asendi.

Täpsemalt:

  • Raskusastmeid: 8
  • Pidurisüsteem: PMS, manuaalne
  • Hooratas: 7 kg
  • Ekraan: LCD
  • Toote kaal: 33 kg
  • Maksimaalne kasutajakaal: 100 kg
  • Mõõdud: 111 x 66 x 152 cm
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Lisainfo

Bränd

Christopeit

Ekraani tüüp

LCD

Pulsinäit

Jah

Hooratta süsteem

7 kg

Kokkupandud mõõdud

L 114 x W 66 x H 152 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

100 kg

Mõõdetavad andmed

kiirus, aeg, distants, kalorid, pulss, scan

Pakiautomaat

Ei

Pidurisüsteem

PMS, manuaalne

Raskusastmeid

10

Tahvelarvuti hoidja

Jah

Toote kaal

33 kg

Transpordirattad

Jah

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!