Jooksulint CHRISTOPEIT TM 3000S

649,00 

3 makset 216.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Jalutamise ja jooksmise treening võib suurendada heaolu, viia keha toonimiseni ja üldise füüsilise vormi paranemiseni ning suurendada rasvapõletust. Christopeit TM3000S jooksulint treenib peaaegu kõiki keha lihaseid, olgu siis jalutamisel, kiirkõnnil või jooksmisel.

Hetkel otsas

Tootekood: 30-2350 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Christopeit TM3000S jooksulint innovaatilise žestikontrolliga võimaldab läbi viia praktiliselt igasugust jooksmistreeningut eesmärgipärasel viisil, sõltumata ilmast.Ekraani on lihtne kasutada ja sealt saab ülevaate kõigist olulistest andmetest ühe pilguga. Valida saate 15 treeningprogrammi hulgast või treenida vastavalt oma ajakavale, distantsile või ligikaudsele kalorikulule. Pulsi jälgimine treeningu ajal on võimalik käpidemetesse integreeritud käepulsiandurite abil. Südame löögisageduse mõõtmine on võimalik koos ühilduva Bluetooth südame löögisageduse rihmaga.TM 3000S jooksulint on varustatud innovaatilise žestikontrolliga. Vastavate andurite abil saate lihtsalt oma käsi liigutades käivitada, peatada või reguleerida jooksulindi kiirust.Kaasaegset juhtimisnuppu ekraaniga kasutatakse jooksulindi sisselülitamiseks ja väljalülitamiseks, programmide valimiseks ning kiiruse reguleerimiseks vahemikus 1 – 16 km/h (0,1 km/h kiiruse kaupa). Selles mudelis saab elektroonilist kallet reguleerida ka 15 tasemel. 15-kraadine elektriline kaldereguleerimine võimalike mägironimiste jaoks, transpordirattad lihtsaks asukohamuutmiseks ja kokkupandav mehhanism ruumi säästlikuks hoiustamiseks täiendavad seadme funktsioone.Jooksulint on ühilduv Kinomap rakendusega. See võimaldab meelelahutuslikku ja interaktiivset treeningut ning treeningandmete salvestamist Androidi või IOS seadmetega. Pärast testimisperioodi saab Kinomap rakendust osta tasulise kuutellimusena.

Täpsemalt:

  • 100% eelnevalt kokkupandud
  • 15-kraadine elektriline kalde reguleerimine
  • Treeningprogramme: 16
  • Kiirus: 1-16 km/h
  • Mootor: 2.5 HP
  • Jooksupind umbes 122 x 45 cm
  • Toote kaal: 42 kg
  • Maksimaalne kasutaja kaal: 120 kg
  • Mõõdud: 150 x 75 x 115 cm
  • Mõõdud kokkuvoldituna: 181 x 75 x 22
PS02_TM3000S_2350.jpg 164.31 KB

Maksimaalne treening/minimaalne hooldus
Võimas 2.5 HP mootor võimaldab kiirust kuni 16 km/h. TM 3000S kandevõime on 120 kg ja see täidab kõik ootused efektiivseks treeninguks. Integreeritud jooksulindiõlitamine vabastab Teid lindi hooldamisest ning jätab rohkem aega treenimiseks.

PS03_TM3000S_2350.jpg 103.92 KB

Innovatiivne kontroll
Jooksulinti saab kontrollida tänapäevasest ja ajatust pöördnupust. Kohene reageerimine ja intuitiivne pööramine/vajutamine tagavad kiire ja lihtsa kontrolli seadme üle. Lisaks on TM 3000S-i võimalik kasutada ka uudsel viisil – žestidega. Liigutades kätt sensori kohal vastavas suunas saab kontrollida seadme kiirust ning käivitada või peatada seda.

PS04_TM3000S_2350.jpg 126.36 KB

Lihtne hoiustamine
Jooksulinti saab lihtsasti hoiustada nii seina najale kui voodi/diivani/laua alla, kõrguseks on seadmel siis 30 cm. Trenažöör tarnitakse Teieni 100% kokkupanduna ning on koheselt valmis kasutamiseks.

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Lisainfo

Bluetooth

Jah

Bränd

Christopeit

Pulsinäit

Jah

Kokkupandud mõõdud

152 x 75 x 120 cm

Mõõdud kokkuvoldituna

182 x 75 x 31 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

120 kg

Mõõdetavad andmed

aeg, kalorid, kiirus, distants

Pakiautomaat

Ei

Programme kokku

15

Ekraani tüüp

LED

Jooksuraja laius

45 cm

Jooksuraja pikkus

122 cm

Kasutamiseks

Kodu

Pudelihoidja

Ei

Toiteallikas

võrgutoide

Toote kaal

42 kg

Transpordirattad

Jah

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!