Vibratsiooniplaat CHRISTOPEIT Vibro 3000

Kuumakse al. 10,31  / 24 kuud

199,00 

3 makset 66.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Võimas vibratsiooniplaat Christopeit Vibro 3000 võimaldab tõhusamalt lihast treenida, parandada koordinatsiooni ning verevarustust, stimuleerida rasvapõletust ning tõsta luutihedust. 

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu

Kirjeldus

Vibro 3000 ei ole ainult treeningseade vaid sellel on ka regenereeriv ning ennetav effekt. Selle asemel, et teha pikki ning väsitavaid lihasharjutusi, saate treenida mitmeid lihasgruppe korraga lühema ajaga. Intensiivsust saab suurendada ekspanderitega, mis tulevad vibratsiooniplaadiga kaasa. 20 kiiruslevelit, mida saab kontrollida puldist, lubavad 3-8 hertsistel sagedustel läbida lihaseid ning reguleerida lihaste kokkutõmbekiirust. Madalad sagedused on sobilikud lihaste lõdvestamiseks ning tasakaalu treenimiseks. Keskmised sagedused on sobilikud lihaste stimuleerimiseks, koordinatsiooni parandamiseks ning kõõluste tugevdamiseks. Kõrged sagedused on sobilikud, et parandada lihaste toonust kestvuseks, võhmaks ning taastumiseks.
Täpsemalt:
  • Amplituud: 0-5 mm
  • Sagedus: 3-8 Hz
  • Programme: 3
  • Mootori võimsus: 0.3 kW
  • Toote kaal: 12 kg
  • Mõõdud: 68 x 38 x 15 cm
  • Maksimaalne kasutajakaal: 120 kg
  • 220-240 V /  50 Hz / 500W
 
 

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

 

Lisainfo

Bränd

Christopeit

Ekraani tüüp

LED

Kokkupandud mõõdud

68 x 38 x 15 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

120 kg

Pakiautomaat

Ei

Programme kokku

3

Toote kaal

12 kg

Värv

hall

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!