Vibratsiooniplaat TUNTURI Cardio Fit V10

Kuumakse al. 12,91  / 24 kuud

249,00 

3 makset 83€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Tunturi Cardio Fit V10 vibratsiooniplaat on hea rasvapõletuseks ja lihastreeninguks ning parandab luutihedust ja verevarustust.

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu
Tootekood: 19TCFV1000 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Vibratsiooniplaadi toimimine on väga lihtne: vibratsioonid viivad Teid tasakaalust välja mistõttu lihased töötavad, et Teid tasakaalus hoida. Tehniliselt saate Te teha trenni ilma, et peaksite ennast liigutama. Vibratsiooniplaadiga saate ka erinevaid harjutusi nagu kükid, etteasted, kätekõverdused ning kerelihaste harjutused intensiivsemaks muuta paremate tulemuste saavutamiseks. Lisaks saate kasutada vibratsiooniplaati ka lõdvestumiseks peale oma tavatreeningut. Vibratsiooniplaadil on eemaldatav iste, mida saate kasutada erinevate harjutuste sooritamiseks.

Tunturi Cardio Fit V10 kasutab võnkeid – see on justkui kiikuv liikumine, mis viib keha tasakaalust välja ning seetõttu lihased peavad tegema rohkem tööd, et Teid tasakaalus hoida. Võnkumisega saavad selgroolülid vähem koormust kui näiteks vibratsiooniga.

Täpsemalt:

  • Funktsioon: võnkumine
  • Mõõtmed: 58 x 35 x 33 cm (koos istmega)
  • Toote kaal: 11 kg
  • Maksimaalne kasutaja kaal: 150 kg
Vibratsiooniplaadiga tulevad kaasa kaks treeningkummi käepidemetega, pult ning käepidemed kätekõverdusteks.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Kokkupandud mõõdud

58 x35 x 33 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

150 kg

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

11 kg

Värv

must

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!