Jooksulint CHRISTOPEIT TM 750S

Kuumakse al. 21,65  / 48 kuud

599,00 

3 makset 199.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Ei taha keerulist kruvimist ja kokkupanemist? Olete alati tahtnud jooksulinti, kuid ei tea, mida sellega pärast kasutamist peale hakata? Siis on 95% eelnevalt kokku pandud ja kohe kasutatav Christopeit TM 750S jooksulint just Teie jaoks!

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Keskladu

Kirjeldus

Christopeit TM 750S jooksulint on varustatud omadustega, mida ei leia ühestki teisest selles hinnaklassis olevast jooksulindist!
Ei taha keerulist kruvimist ja kokkupanemist? Olete alati tahtnud jooksulinti, kuid ei tea, mida sellega pärast kasutamist peale hakata? Siis on 95% eelnevalt kokku pandud ja kohe kasutatav TM 750S just Teie jaoks! Tänu intelligentsele kokkupanemismehhanismile (Easy Foldable System) saab TM 750S jooksulindi kiiresti üles seada ja kokku voltida ning kompaktsete mõõtudega (19 cm kõrgust (lamavas asendis) ja 34 cm sügavust (seistes)) sobib see peaaegu igasse nurka, voodi või diivani alla. Transpordirattad lihtsustavad asukoha muutmist. Peaaegu igasuguse eluruumi jaoks ideaalne jooksulint!
Tüütud hooldusmeetmed kuuluvad minevikku TM 750S-ga, sest tänu jooksulindi integreeritud määrimisele/õlitamisele on Teie jooksulint treeninguks alati valmis. Olgu tegemist sprindiga või kiirkõnniga, lisaks mitmekesisele 16 treeninguprogrammile, reguleeritav kiirus vahemikus 1 kuni 16 km/h ja praktilistele kiirvalimisnuppudele sobib TM 750S igat tüüpi jooksjale! Aktiivne põrutust vähendav süsteem 4 pehmendusega ja ruumikas jooksualus (120 x 45 cm) tagavad loomuliku jooksmise tunde, pakkudes samas maksimaalset kaitset Teie liigestele ja põlvedele. Futuristlik valgustatud LED-puutepaneel koos integreeritud tahvelarvutihoidjaga.
See teeb TM 750S jooksulindist ideaalse kaaslase individuaalseks ja tõhusaks treeninguks Teie kodus iga ilmaga.

Täpsemalt:

  • 95% eelnevalt kokku pandud
  • Jooksulindi suurus: 120 x 45 cm
  • Mootor: 1.75 HP
  • Treeningprogramme: 16
  • Toote kaal: 43 kg
  • Kiirus: 1-16 km/h
  • Maksimaalne kasutaja kaal: 130 kg
  • Mõõdud: 143 x 81 x 124 cm
  • Mõõdud kokkuvoldituna: 143 x 81 x 19 cm

*

Koheselt nähtavad parameetrid
Futuristlik LED puutetundlik ekraan võimaldab valida 15 eeldefineeritud treeningprogrammi vahel ning seada kiirust vahemikus 1-16 km/h. Samuti kuvab ekraan kõik olulised parameetrid nagu distants, aeg, pulss ning kiirus. Lisaks võite asetada oma telefoni või tahvel arvuti selleks ettenähtud hoidikusse ning vaadata oma lemmikseriaale treeningu ajal.

*
Täielikult kokkuvolditav
Seadme kõrgus kokkuvoldituna on kõigest 19 cm, mis võimaldab jooksulinti hoiustada nii püsti kui horisontaalselt. Jooksulint 750S tarnitakse Teieni 95% kokkupanduna ning on seetõttu pea koheselt valmis kasutamiseks.

*

Maksimaalne treening/minimaalne hooldus
Võimas ja vaikne 1.75 HP mootor võimaldab saavutada kiirust kuni 16 km/h. Jooksulindi kandevõime on 130 kg ning seade võimaldab liigesesõbralikku treeningut. Integreeritud õlitamissüsteemiga on seadme hooldus minimaalne ning jätab rohkem aega treenimiseks.

NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Lisainfo

Bränd

Christopeit

Ekraani tüüp

puutetundlik LED ekraan

Kokkupandud mõõdud

L 143 x W 81 x H 124

Mõõdud kokkuvoldituna

püsti – L 34 x W 81 x H 145 cm; pikali – L 143 x W 81 x H 19 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

130 kg

Mõõdetavad andmed

aeg, kiirus, distants, kalorid, pulss

Pakiautomaat

Ei

Programme kokku

16

Toote kaal

43 kg

Transpordirattad

Jah

Pulsinäit

Jah

Jooksuraja laius

45 cm

Jooksuraja pikkus

120 cm

Pudelihoidja

Ei

Toiteallikas

võrgutoide

Kasutamiseks

Kodu

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!