Sõudeergomeeter CHRISTOPEIT Como (Black Edition)

Kuumakse al. 21,65  / 60 kuud

649,00 

3 makset 216.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Christopeit Como sõudeergomeeter võimaldab trenni teha igal ajal iga ilmaga ja ei jäta mitte ühtegi vabandust trenni mitte tegemiseks. Sõudeergomeetril treenimine soodustab ainevahetust, tugevdab käe- ning jalalihaseid, ülakeha ja seljalihaseid ning parandab üldist tervist. Lisaks loob alati hea meeleolu!

Toode saadaval

Saadavus kauplustes
Tööstuse 43
Keskladu

Kirjeldus

Christopeit Como (Black Edition) sõudeergomeeter tagab kogu keha treeningu ja ei jäta ühtki vabandust laisklemiseks. Sõudeergomeeter paneb tööle kogu keha lihased, eriti keskendutakse sageli tähelepanuta jäetud õla- ja seljalihastele. Samuti on see ideaalne süvalihaste treenimiseks. Magnetiline pidurisüsteem, 16-astmeline mootori- ja arvutipõhine raskustaseme reguleerimine, stabiilne ja turvaline tõmbeköis ning polsterdatud mugav iste keraamiliste rullikutega võimaldavad eesmärgipärast treeningut vabalt valitava koormusega. Kasutajasõbralik arvuti sinise taustavalgustusega LCD-ekraaniga näitab korraga 7 treeninguga seotud andmeid. 12 treeninguprogrammi abil saad treenida mitmekülgselt. Pulsi järgi juhitav südame löögisageduse treening on võimalik valikulise pulsilindi (koodimata 5,3 kHz) abil, kusjuures 4 püsivalt salvestatud pulsilise treeningu programmi jaoks on saadaval erinevad koormused.

Täpsemalt:
  • Pidurisüsteem: magnet
  • Raskusastmeid: 16
  • Hooratas: 9 kg
  • Toiteallikas: võrgutoide
  • Toote kaal: 40 kg
  • Maksimaalne kasutajakaal: 150 kg
  • 19 treeningprogrammi
  • Mõõdud: 230 x 55 x 87 cm
  • Mõõdud kokkuvoldituna: 120 x 55 x 149 cm
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Lisainfo

Bränd

Christopeit

Ekraani tüüp

LCD

Ekraan muudetav

Jah

Hooratta süsteem

9 kg

Iste muudetav

Confort

Kokkupandud mõõdud

L 230 x W 55 x H 87 cm

Mõõdud kokkuvoldituna

L 120 x W 55 x H 149 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

150 kg

Mõõdetavad andmed

aeg, tõmbed, tõmbed minutis/kokku, distants, kalorid, pulss, võimsus

Pakiautomaat

Ei

Pidurisüsteem

magnet

Programme kokku

19

Raskusastmeid

16

Toote kaal

40 kg

Transpordirattad

Jah

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!