Allahindlus!

Treeningstend Tunturi PT80 Power Tower

Kuumakse al. 16,21  / 48 kuud

449,00 

3 makset 149.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Toode saadaval

Saadaval ainult e-poes

Toote tarneaeg: 7-21 päeva.

Tootekood: 17TSPT8000 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Treeningstend Tunturi PT80 Power Tower pakub innukale jõuharjutajale mitmeid võimalusi tugevaks treeninguks. Loo hõlpsalt oma isiklik jõusaal kodus selle mitmekülgse lõuatõmbe- ja dipitreeningu jaoks. See tähendab, et saate treenida siis, kui soovite!

  • Mitmekesised võimalused tugevaks treeninguks
  • Kõhulihaste treenimise plaat on eemaldatav ja seda saab tugevusjaama külge riputada ruumi säästmiseks
  • Peaaegu kõik tarvikud on reguleeritavad
  • Tugev ja vastupidav teraskonstruktsioon

Sisaldab tasuta Tunturi treeningrakendust
Otsid abi, inspiratsiooni või motivatsiooni oma treeninguks? Tunturi treeningrakendusest leiate tuhandeid animatsioonidega fitnessiharjutusi, juhiseid ja treeningvideoid. Need aitavad teil endast ja oma Tunturi toodetest parima välja võtta. Saate treenida üksi ja luua oma treeninggraafiku, samuti osaleda rühmatundides ja kasutada kogukonda. Raamatukogu uuendatakse regulaarselt, nii et rakendusest leiab alati uusi väljakutseid ja inspiratsiooni. Ja ilus selle juures on: Tunturi treeningrakendus on 100% tasuta! ja seda saab alla laadida App Store’ist ja Play poest!

Maksimaalne kandevõime
On oluline, et teaksite, mis on teie seadme maksimaalne kandevõime osade kaupa. Leiate selle piltidest paremal. Kui lahutate maksimaalse kandevõime oma kehakaalust, teate, kui palju raskusi saate laadida. Kehakaalu arvutate sisse ainult siis, kui on osi, millele saate istuda või lamada.

Reguleeritav laiusega lõuatõmbepuu
Tunturi PT80-ga saate treenida mitmel erineval viisil. See on ideaalne lõuatõmmeteks ja haaratsitele. Nende harjutuste jaoks kasutate kõrget lõuatõmbepuud. Iga treeningu muutmiseks liigutage pulka erinevasse asendisse või hoidke seda erinevalt.

Reguleeritav dipitreeningu kõrgus
Lõuatõmbepuud saab reguleerida laiuses.

Kõhulihaste treenimise plaat
Jõutreeningjaamal on ka kokkupandav kõhulihaste treenimise plaat, mis sobib istumiseks. Seda plaati saab reguleerida erinevatesse kõrgustesse. Kodujõusaal on varustatud ka kõhulihaste tugevdustega.

Rippsüsteemi lisaseadmed
Kodu jõusaaliga kaasas on 2 rippsüsteemi kinnitust. Kombineerige need dipitreeningu käetugedega ja saate teha rinnalt tõmbamise harjutusi.

Mugavad käepidemed + polsterdus + seljatugi
Käepidemetel on kummist kindel ja mugav haarde ning käetugedel on vahupehmendus lisamugavuseks. Käetugedid on reguleeritavad ja saab seada erinevatesse kõrgustesse.

Lisainformatsioon:

  • Mõõdud: L 123 x W 124 x H 218 cm
  • Toote kaal: 66kg
  • Maksimum kaal: 150kg

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Kasutamiseks

Kodu

Mõõdud kokkuvoldituna

L 123 x W 124 x H 218 cm

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

66 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!