Allahindlus!

Uisutehnika suusasaapad Alpina RACE SK (22)

209,90 

Uisutehnika suusasaapad Alpina RACE SK – RACING-SEERIA uisusaapad tugevale harrastajale. 
Saadavus kauplustes
383940414243444546474849
Tööstuse 43 -----------
Euroopa ladu -
Tootekood: 11AB825374 Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

 
Uisutehnika suusasaapad Alpina RACE SK on vastupidavad ja vett hülgava pealispinnaga suusasaapad. Vastupidavaks teeb saapa just see, et sellel Alpina saapa mudelil on plastikust küljetoed, pealismaterjal on ühest tükist ja hoolega valitud materjalid hoiavad jala kuivana ning takistavad saabast niiskuse ja muude ilmastiku tingimuste eest. Lisaks on saabastel thinsulate isolatsioon, mille unikaalsed mikrokiud peatavad õhumolekulide liikumise, püüavad sooja õhu endasse ja takistavad külma õhu sissepääsu, seega on jalg suusasaapas soe ning hoitud. 

Väga oluliseks teguriks on selle mudeli puhul niiskuskindel lukk, mis fikseerib saapa pealmise kihi nii, et niiskus ei pääse saapa sisse ja seega on suusataja jalad kuivad ja saabas hoitud. 

Anatoomiline sisevooderdus hoiab jala mugavalt paigal ning tagab maksimaalse sõidu mugavuse. 

Alpina RACE SK saabas on jäiga talla ja plastikust küljetugedega, mis tagab selle, et jala hüppeliiges on kindlalt fikseeritud ja see omakorda vähendab vigastuste ohtu. Kuna antud saabastel on kanna täppisfikseering, siis võite kindlad olla, et sõidumugavus on maksimaalne, kuna kand fikseerub suusaklambrisse ja ei libise ühelt küljelt teisele. 

RACINGi saapad on loodud spetsiaalselt edasijõudnud suusataja nõudmistele: saapad tagavad optimaalse istuvuse, suurepärase tunde ja aitavad jaotada jõudu jalast ja saapast suusale. 
Sobiv suusaside sellele suusasaapa mudelile on NNN-tüüpi kahe soonega suusaside, näiteks Rottefella NIS Xcelerator 2.0 SK või Performance SK
Huvi korral vaata saabaste kohta lisaks Alpina enda koduleheküljelt.
Suusasaabast valides soovitame jätte varvaste ette veidi ruumi, ehk siis jätke sinna nö. õhku. Nii saate kindlad olla, et varbad ei hakka sõidu ajal külmetama. 

NB! Väike nipp külmakartlikele inimestele: pane saabas jalga toasoojas kohas, nii püsib saabas terve sõidu jagu seest soe ja varbad ei hakka külmetama. Muidugi toimib selline nipp ainult korralike, jalga isoleeriva ning niiskuskindla saapaga. 
 

Uisutehnika suusasaapad Alpina RACE SK – RACING-SEERIA uisusaapad tugevale harrastajale.

– Jäik tald
– Plastikust küljetoed
– Plastikust kannatugevdus
– Pealismaterjal on ühes tükis
– Kanna täppisfikseering
– Veekindel pealismaterjal ja lukk
– Anatoomiline sisevooderdus
Thinsulate isolatsioon
– Sobiv suusaside on NNN-tüüpi kahe soonega suusaside, näiteks Rottefella NIS Xcelerator 2.0 SK või Performance SK 

Lisainfo

Bränd

Alpina

Pakiautomaat

Jah

Värv

must

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!