Jõupink TUNTURI HG20 Home Gym

Kuumakse al. 26,69  / 60 kuud

799,00 

3 makset 266.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Soovite hoida oma keha tugevana ja paindlikuna, kuid sageli on raske leida aega ja energiat spordisaali minekuks pärast kiiret päeva. Kas see kõlab tuttavalt? Tooge lihtsalt spordisaal enda koju selle kompaktse ja mitmekülgse Tunturi HG20 jõupingiga.

  • Tugev, terasest kodune spordisaal kõikide treeningfunktsioonidega täielikuks treeninguks.
  • Ideaalne kodus kasutamiseks ja sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
  • Kaaluplokk koos kattega müra vähendamiseks treeningute ajal.
  • Treeningvahendite kinnitamine rullikutele käib kiirkinnitusega hõlpsasti .

Toode saadaval

Saadaval ainult e-poes

Toote tarneaeg: 7-21 päeva.

Tootekood: 17TSHG2000 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Sisaldab Tunturi tasuta treeningrakendust.
Otsite abi, inspiratsiooni või motivatsiooni oma treeningu jaoks? Tunturi treeningurakendusest leiate tuhandeid animeeritud fitnessiharjutusi, juhiseid ja treeninguvideosid. Need aitavad Teil endast ja oma Tunturi toodetest maksimumi saada. Saate treenida iseseisvalt, luua oma treeningukava ning osaleda rühmatundides. Andmebaasi uuendatakse regulaarselt, et rakenduses oleks alati uusi väljakutseid ja inspiratsiooni. Ja ilu selle juures on: Tunturi treeningurakendus on 100% tasuta! ning seda saab alla laadida App Store’ist ja Play Store’ist!

Teie valite raskuse.
Tunturi HG20 jõupingil on 60 kg  kaaluplokk ning seda saab kombineerida kaheteistkümne 5 kilose raskusega. Otsustage ise, millist kaalu kasutate harjutuse jaoks.

Topelt rinnatõste.
Tunturi koduses spordisaalis on rinnatõste, et anda teie kätele ja rinnalihastele intensiivne treening. Saate pressi kasutada tavalise rinnatõstena või horisontaalse liblikrinnatõstena.

Bicep-käepadi.
Käepadi sobib ideaalselt ülapoolse keha ja käteharjutusteks, näiteks koos rulliku või hantliga.

Jalatreeningu seade.
Muidugi saate treenida ka oma jalgu põhjalikult.

 

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Kasutamiseks

Kodu

Kokkupandud mõõdud

164x100x201 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

125 kg

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

109.5 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!