Multifunktsionaalne trenažöör CHRISTOPEIT SP 5000

Kuumakse al. 28,49  / 60 kuud

849,00 

3 makset 283€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Toode saadaval

Saadaval ainult e-poes

Toote tarneaeg: 10 päeva.

Tootekood: 30-2281 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Jõujaam Christopeit SP 5000 garanteerib täieliku treeningu ülakehale, seljale, õlgadele, kätele, kõhule ning jalgadele tänu kaheteistkümnele kaasa antud raskusele. Jõujaam SP 5000 treenib kogu keha lihaseid tänu mitmele erinevale harjutuse võimalusele.

Istme kõrguse reguleerimine ning suured ja pehmed padjad võimaldavad mitmekülgset ja mugavat treeningut. Must värv ning hoolikalt disainitud polsterdus lapitud õmblustega ning fliisiga annavad masinale eriti atraktiivse välimuse – see masin lausa kutsub treenima. 60-kilone raskuskomplekt jaguneb 12ks 5-kiloseks raskuseks. 60-kilost komplekti on võimalik suurendada lisa 10kg-se komplektiga.

Detailsed treeningjuhised üle 45-le erinevale harjutusele näitavad ette, kuidas harjutust sooritada ning annavad väärtuslikke nõuandeid.

Läbi mõeldud kuni viimase detailini – isegi kruvid ning poldid on kaetud plastikkatetega, et anda visuaalselt puhas välimus.

Täpsemalt:

  • Maksimaalne kasutaja kaal: 130 kg
  • Mõõdud: 179 x 151 x 197 cm
 
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Christopeit’i tooteid lähemalt ametlikult Christopeit’i kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Christopeit’i trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.

Christopeit Sport loodi aastal 1976 ning on number 1 koduste treeningseadmete tootja Saksamaal. Christopeit Sport on üle 40 aasta aidanud oma klientidel saavutada paremat füüsilist vormi, tugevamat tervist ning tervemat ellusuhtumist. Christopeit Sport’i jaoks on jätkusuutlikkus äärmiselt oluline olnud aegade algusest. Tähelepanu ei ole olnud mitte ainult paremate tootmismaterjalide valimisel ja toodete pakendamisel vaid tähelepanu pööratakse ka jätkusuutlikumasse tootearendusse, näiteks seadmed, mis ei vaja elektrivõrku ühendamist, et neid kasutada.Christopeit Sport tootab spordiseadmeid, mida saab nautida pikka aega. Kui midagi peaks purunema, aitab Christopeit kiiresti varuosa leidmise ning saatmisega oma hästivarustatud varuosade laost. Õige pakendi leidmisel on oluline, et seade jõuaks kliendi koju turvaliselt ning kahjustumata, kuid samamoodi on oluline ka, et pakend vastaks Christopeit’i kõrgetele jätkusuutlikkusnõuetele.

christopeit.PNG 9.71 KB

Lisainfo

Bränd

Christopeit

Kokkupandud mõõdud

179x151x197

Maksimaalne kasutaja kaal

130 kg

Pakiautomaat

Ei

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!