Multifunktsionaalne trenažöör Tunturi WT80 Leverage Gym

Kuumakse al. 29,31  / 60 kuud

879,00 

3 makset 293€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Toode saadaval

Saadaval ainult e-poes

Toote tarneaeg: 7-21 päeva.

Tootekood: 17TSWT8000 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Otsite kompaktset kodust jõusaali tõsiseks jõutreeninguks kodus? Looge endale oma privaatne jõusaal kodus Tunturi WT80 tugevusjaamaga. Otsustage nüüd ise, millal, kus, kui kaua ja millise intensiivsusega soovite treenida!

  • Sobib tavalistele hantlitele (30 mm/1,2 tolli) ja olümpiamõõtmetega hantlitele (50 mm/2 tolli).
  • Kompaktne ja täielik treeningvarustus kodu- või jõusaalis kasutamiseks.
  • Istme ja seljatoe saab reguleerida õige treeningasendi saavutamiseks.
  • Kang tagab ohutu ja hoolikalt reguleeritud liikumise: ohutum kui lahtine hantliõng.

Maksimaalne koormusvõime – On oluline, et teaksite oma varustuse iga osa maksimaalset koormusvõimet. Leiate selle piltidelt paremal. Kui lahutate maksimaalse koormusvõime oma kehakaalust, teate, kui palju kaalu saate laadida. Kehakaalu arvestatakse ainult siis, kui on osi, millele saate istuda või lamada. Näide: Kui kaalute 100 kg, saate treenida kuni 150 kg-ga WT80-l enne, kui jõuate maksimaalse koormusvõime 250 kg-ni.

Reguleeritav kang – Varustus on varustatud reguleeritava kangiga. Kaalupingiga kombineeritult sobib kang ideaalselt rinnalihaste ja õlavöötme harjutusteks, nagu lattpress, surumine ja õlapress.

Reguleeritav seljatugi – Pink on reguleeritav ja saab hõlpsalt seada teie kõige mugavamasse treeningasendisse.

Kokkupandav pink – Lükake kaalupink kõrvale ja teil on ruumi triitsepsiekstensiooni, biitsepsikrulli, sääremarja tõusu, kükke, ridu ja muid püstiseisvaid harjutusi jaoks.

Kaaluplaatide hoidmine – Kodune jõusaal sobib olümpia- ja tavalistele hantlitele. Raami külgedel on ruumi erinevate kaaluplaatide hoidmiseks.

Kasutage omaenda kaaluplaate 30 + 50 mm – Otsustage, kui raskeks soovite oma treeningut teha, asetades soovitud arvu kaaluplaate kangile. Kaks lukku tagavad, et kaalud püsivad kindlalt paigas.

Lisainformatsioon:

  • Maksimaalne kükivõime 250 kg; tõstevõime 180 kg
  • Kokkuvoldituna mõõtmed: L 99 x W 114 x H 182 cm
  • Kokkupanduna mõõtmed: L 164.4 x W 114 x H 182 cm
  • Toote kaal: 89kg
  • Maksimum kaalu taluvus: 150kg

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Kasutamiseks

Kodu

Kokkupandud mõõdud

L 164.4 x W 114 x H 182 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

150 kg

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

89 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!