Multifunktsionaalne trenažöör Tunturi WT85 Leverage Pulley Gym

Kuumakse al. 22,11  / 60 kuud

679,00 

3 makset 226.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Toode saadaval

Saadaval ainult e-poes

Toote tarneaeg: 7-21 päeva.

Tootekood: 17TSWT8050 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Multifunktsionaalne trenažöör Tunturi WT85 on universaalne treeningvarustus tugevustreeninguks. Kükid, õlapress, lamades surumine, biitsepsikurling, latipulk ja pull-up harjutused: see trenažöör muutub teie treeningpartneriks.

  • Täiskere treening mugavate treenimisvahenditega (rihmad, põlvepadjad jne.)
  • Täielikult varustatud põhivarustus tugevustreeninguks kodus
  • Ühildub hantlibenšiga
  • Kasutage oma 30 või 50 mm kaalukettaid

Maksimaalne kandevõime – On oluline, et teaksite oma varustuse maksimaalset kandevõimet osade kaupa. Seda leiate piltidelt paremal. Kui lahutate maksimaalse kandevõime oma kehakaalust, saate teada, kui palju kaalu saate laadida. Teie kehakaalu lisate ainult siis, kui on osi, kuhu saate istuda või lamada.

Reguleeritav kang ja ohutuspolt – WT85 on varustatud reguleeritava kangiga. See võimaldab kangitõmbamise harjutuseks reguleerida kangit oma eelistatud asendisse. Ohutuspolt tagab, et kang püsib kindlalt paigal. Kangil on küljelöök, kaalude hoidikud (30 ja 50 mm) ja pull-up käepidemed.

Kõrged ja madalad trossid – Kas soovite treenida oma käsi? Kasutage trosse. WT85 on varustatud nii kõrge kui ka madala trossiga. See võimaldab teha latipulkade, biitsepsikurlingute ja mitmete seljaharjutuste treenimist.

Rihmapiigid – Kui reguleeritav kang, kõrged ja madalad trossid pole teile veel piisavad, on Leverage Gym varustatud 2 rihmapiigiga mõlemal küljel. See võimaldab teil teha harjutusi jõuvöödega või kasutada neid vöösid, et kang muutuks raskemaks.

Kaaluhoiustus ja hoidikud – Kas olete treenimise lõpetanud või ei kasuta treenimise ajal koduseid raskusi? Hoidke neid raskusi kahe külje külge paigaldatud kaaluhoiustusvardatel. Nendel kaaluhoiustusvardatel on ka hoidikud, nagu kaalukangid, mida kasutate oma harjutuste jaoks. See võimaldab hoida nii 30 mm kui ka 50 mm kaalukettaid. Käepärane, kui teil on juba selliste suurustega kaalukettad olemas.

Lisainformatsioon:

  • Maksimaalne taluvus: tõstekang 225 kg; tross 100 kg
  • Kokkupanduna mõõdud: L 177 x B 150 x H 210 cm
  • Toote kaal: 78kg

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Kasutamiseks

Kodu

Kokkupandud mõõdud

L 177 x B 150 x H 210 cm

Maksimaalne kasutaja kaal

150 kg

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

78 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!