Sõudeergomeeter Tunturi Cardio Fit R60w

Kuumakse al. 24,38  / 60 kuud

729,00 

3 makset 243€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Vähe on harjutusi, kus kasutad kehas rohkem lihaseid kui sõudmise ajal. Tunturi Cardio Fit R60W sõudeergomeetriga saate nüüd hõlpsalt kodus sõudmisharjutusi sooritada. Kogu keha treening kodust lahkumata!

  • Veetakistus loomulikuks sõudmisliikumiseks
  • 6 veetaset takistuse muutmiseks
  • Suur reguleeritav LCD monitor
  • Lihtne teisaldada ja hoiustada

Hetkel otsas

Tootekood: 19TCFR6000 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Sõudeergomeeter Tunturi Cardio Fit R60w Rower

Reguleeritav monitor
Tunturi sõudeergomeetri Cardio Fit R60W monitoril saab hõlpsasti reguleerida kõrgust ja kallet.

Topeltrööpad
Kõigile meeldib sõudeergomeetril stabiilselt istuda. R60W topeltsiiniga tagab täiendava tugevuse ja stabiilsuse, mis võimaldab Teil väga mugavalt sõuda.

6 veetasemega veepaak
Sõudemasinal on suur veepaak kuni 6 veetasemega. Mida rohkem vett paned, seda suurem on vastupanu.

Lihtne teisaldada ja hoiustada
Sõudeergomeetril on transpordirattad, millega on trenažööri lihtna ümber paigutada. Pärast treeningut saab selle hõlpsalt kokku voltida, nii ei võta masin palju ruumi.

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Pakiautomaat

Ei

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!