enetfilvru

Tööstuse 43, Tallinn, Eesti´
Kauplus +372 508 3309
Töökoda +372 5301 8568

Tähesaju tee 31, Tallinn Eesti
Kauplus +372 5885 7752
Töökoda +372 5301 6938

info@velomarket.ee

Üldinfo +372 508 3309

Jalgratta kasutusjuhend


Tunturi tooted Velomarketis!

Tunturi juba 100 aastat koos meiega.

“Feel Good” (Tunne end hästi)

“Experience the Joy of Movement” (Tunne liikumisest rõõmu)

“Unleash Your Potential” (Vabasta oma potentsiaal)

Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist.

Bränd sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse.

1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana.

1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Tunne end iga päev paremini


Vastus on ilmselt “jah”. Ja see olukord pole tõest kaugel, sest meile on antud ainult üks keha ja üks vaim. Teie keha heaolu määrab teie enesetunde ja selle eest on oluline hoolitseda.

Teame, et see ei ole alati lihtne, kuid just siin astume sisse. Oleme väga uhked, et saame teid toetada teie teekonnal terve keha, tasakaalustatud vaimu ja õnneliku elu poole. Asi, millest me kõige rohkem hoolime, on see, et tunneksite end iga päev paremini.

Velotrenažöörid


Velotrenažöörid

Treeningratas võiks olla kõige kuulsam koduseks kasutamiseks mõeldud treeningseade. Treeningrattaga treenimine parandab teie vastupidavust, lihasjõudu, energiat ja üldist heaolu, kuid võib aidata teil ka kaalust alla võtta.

Sõudeergomeetrid


Sõudeergomeetrid

Sõudeergomeeter on mitmekülgne treeningvahend. Sa treenid kogu keha. Samal ajal töötate oma vastupidavuse kallal ja arendate lihasjõudu. See on ideaalne treeningseade kodus või jõusaalis, olenemata sellest, kas olete algaja või edasijõudnud.


Jooksulindid

Neile, kes soovivad igal kellaajal kõndida või joosta ega taha ilmast sõltuda, on jooksulint ideaalne. Jooksulindiga arendate oma vastupidavust, põletate kaloreid ja suurendate lihasjõudu. Kui Teil on tõstetav laud, tee ka kontoritööd jooksulindil kõndides.


Elliptilised trenažöörid

Elliptiline trenažöör võimaldab treenida umbes kaheksakümmend protsenti kõigist keha lihastest. Seetõttu on see väga tõhus treeningvahend. Elliptilist trenažööri on lihtne kasutada nii kodus kui ka jõusaalis.

Spinningrattad


Spinningrattad

Sprinterrattaga treenimine on üks kõige soovitatavamaid kardioharjutusi. See on lihtne treening, mis ei nõua keerulisi harjutusi. See parandab südame tervist, mõjub soodsalt hingamisele ja põletab palju kaloreid.

Treeningvarustus


Treeningpingid

Jõutreening on tervislik. See on treening, mille käigus lihased, kõõlused ja luud peavad vastu välisele vasturõhule või gravitatsioonile. See tugevdab teie lihaseid, viib madalama rasvaprotsendini ja parandab sportlikku jõudlust.

Tunturi Training rakendus


Tunturi Training rakendus

Et tunneksite end iga päevaga paremini. Moto, mis seab teie, teie tervise ja heaolu esikohale. Seetõttu tutvustame Tunturi Training rakendust, tasuta mobiilirakendust, mille abil saate oma vormi ja tervisega tegeleda. Millal iganes soovite, kus soovite.

Rakenduse omadused

Tasuta treeningrakendus, et treenida igal pool ja igal ajal
5000 harjutust raamatukogus
Videotreeningud maailma parimate fitnessiõpetajatega
Looge oma treening
Jälgige oma edusamme ja tulemusi
Jagage kogukonnas näpunäiteid ja nippe

Tunturi Routes rakendus

Tunturi Routes toob teie kardiotreeningusse tagasi lõbususe. Tuhandete videote abil sõitke rattaga, krossige, jookske ja aerutage mööda maailma. Alustage juba täna ja muutke oma treening uueks, visuaalseks ja kaasahaaravaks kogemuseks.

Rakenduse omadused

Kogege õues olemist siseruumides
Tasuta koolitusrakendus
Alati juurdepääs 15 tasuta marsruudile
Treenige tõsieluvideotega
Võidujooks sõpradega
Voogesitage suurele ekraanile
Struktureeritud treeningud
Online videokoolitus

Remont ja hooldus

Kas teil on küsimusi, kommentaare või kaebusi? Kas teil on mõne meie tootega probleeme? Meil on hea meel aidata. Oleme Tunturi ametlik maaletooja ja hoolduspartner. Meie kaudu on võimalik tellida ka erinevaid Tunturi trenažööride varuosi. Võtke meiega ühendust alloleva vormi kaudu või kirjutage tunturi@velomarket.ee

Näpunäited hoolduseks

Trenažööride hooldamine ja remontimine on oluline, et tagada nende pikaealisus ja tõrgeteta töö ning vältida vigastusi. Siin on mõned näpunäited trenažööride hoolduse ja remondi kohta:

  1. Regulaarne hooldus: Puhastage trenažööri regulaarselt ning kontrollige kruve, pidureid, elektroonilisi osi ja vööd, et veenduda, et need töötavad korralikult. Trenažööri kasutusjuhendis on tavaliselt toodud soovitatavad hooldus- ja kontrollimisvälbad.
  2. Vajadusel määrimine: Kui trenažöör vajab määrimist, kasutage selleks spetsiaalset trenažööriõli ja järgige tootja juhiseid.
  3. Õige kasutamine: Kasutage trenažööri õigesti ja vastavalt kasutusjuhendile. Vältige liigset koormust või ebakorrektseid treeningtehnikaid, mis võivad põhjustada kahjustusi.
  4. Tõrkeotsing: Kui märkate probleeme trenažööri töös, nagu kriuksumist, värisemist või elektrooniliste osade rikkeid, proovige probleemi ise lahendada vastavalt kasutusjuhendile või pöörduge spetsialisti poole.
  5. Spetsialisti teenused: Kui teil pole vajalikke oskusi ja tööriistu, ärge proovige ise trenažööri remontida. Selle asemel võite pöörduda spetsialisti poole, kes aitab lahendada probleeme ja teostada hooldust ning remonti vastavalt vajadusele.
  6. Garantii: Kui teie trenažöör on endiselt garantii all, võite selle parandamiseks pöörduda tootja või müüja poole. Garantiiga remondid ja hooldus on tavaliselt tasuta või vähese tasuga.

Kokkuvõttes on trenažööride hooldus ja remontimine oluline, et tagada nende pikaealisus ja ohutu kasutamine. Regulaarne hooldus ja probleemide õigeaegne lahendamine aitab vältida kulukaid remonditöid ja trenažööri asendamist.

Ees- ja perekonnanimi
Telefoninumber
E-maili aadress
Vali teema
Kiri või küsimus
Kiri on edukalt esitatud!
Vormi esitamisel ilmnes viga. Kontrollige uuesti kõik vormiväljad.

Lugemisnurk

Milline trenažöör sobib koju?

Trenni saab teha igal ajal ja igal pool. Pole vaja minna jõusaali ega suvekuumuses või lumesajus tänaval sörkida. Alati saab treenida ka kodus! “Aga selleks on mul vaja täielikku jõusaali!” kuuleme Sind ütlemas. Ei, see pole tõsi! Kui kasutada kodus ruumi nutikalt, saad iga päev teha mitmekülgset treeningut ilma, et Sul oleks vaja palju ruutmeetreid. Loe edasi siit.

Jooksulint – millist ja kuidas valida?

Kodune jooksulint võib olla suurepärane investeering, mis annab rohkem võimalusi treenimiseks, kui ei saa jõusaali või õue minna. Ka valik on väga suur, mille hulgast kindlasti leiab igaüks just temale vajalike funktsioonidega jooksulindi. Loe edasi siit.

Elliptiline trenažöör – mis see on ja kuidas valida?

Alati ei ole lihtne valida elliptilisi trenažööre (ingl. k cross trainer) või isegi mõista nende erinevusi – mis on hooratas või miks selle kaal oluline on; kas 50 cm sammupikkus on hea ja lõpuks, milline trenažöör on kõige soodsam. Räägime lähemalt elliptilise trenažööri komponentidest, aitamaks Sul valida endale sobiv treeningvahend, mis ei jää toanurka riideid koguma. Elliptiline trenažöör on suurepärane kogu keha treeninguks ja kui oled valinud õige masina, teenib ja treenib see Sind kaua. Loe edasi siit.

Velotrenažöör – millist valida?

Velotrenažöör pakub suurepärast kardiotreeningut, mis tõstab lihastoonust, tugevdab jalalihaseid ja on tõhus viis kalorite põletamiseks ning see on suurepärane viis südame-veresoonkonna tervise parandamiseks. Velotrenažööriga ei teki kehale nii suurt koormust kui näiteks elliptilise trenažööriga või jooksulindiga treenides. Loe edasi siit.