Jõupink TUNTURI Tunturi PL80 Single Pulley Station

Kuumakse al. 33,37  / 60 kuud

999,00 

3 makset 333€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Toode saadaval

Saadaval ainult e-poes

Toote tarneaeg: 7-21 päeva.

Tootekood: 17TSPL8000 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

TUNTURI PULLEY STATION PL80 põhiline treeningseade jõutreeninguks. Olgu sul tegu algajaga või oled juba edasijõudnud, või otsid lihtsalt masinat taastusraviks või füsioteraapiaks. Vali Tunturi PL80 trossijaam, et saavutada tugevad ja kaunilt kujundatud lihased.

  • Terviklik treening tervele kehale käepäraste treeningvahenditega
  • Täielik põhiseade jõutreeninguks kodus, füsioteraapiaks või taastusraviks
  • Vastupanu saab reguleerida järk-järgult 0 kuni 24 kg (52,9 naela)
  • Palju erinevaid harjutusi on võimalik teha

Kaalukomplekt
Sellel jõusaalil on maksimaalne vastupanu 24 kg (52,9 naela). Vastupanu saab reguleerida alates 0 kg (0 naela), 4 sammu kaupa 0,5 kg (1,1 naela). Treenid sammude kaupa 2 kg (4,4 naela) juures alates 2 kg (4,4 naela). Alustad minimaalse vastupanuga ja ehitad väga järk-järgult ja koordineeritult üles. See on eriti oluline, kui teed taastusravi või füüsilist treeningut.

Reguleeritav
Kas soovid tugevdada oma selga, käsi ja jalgu kodus? PL80-ga treenid erinevaid lihasrühmi oma tempos, omas tuttavas tempos.

Tarvikud
Sellel trossijaamal on kaasas käepärased treeningvahendid, nagu lühike sirge kang, lattpulk ja 2 lahtist käepidet. PL80 reguleerimisvõimalused ja nende tööriistade nutikas kasutamine annavad sulle võimaluse teha mitmesuguseid harjutusi. See teeb Tunturi PL80-st ideaalse treeningpartneri.

Lisainformatsioon: 

  • Toote kaal: 56,5 kg
  • Mõõtmed: L 70 x W 40 x H 246 cm
  • Kaalukomplekt kokku: 24 kg

Velomarket on Tunturi trenažööride ja fitnessi seadmete ametlik edasimüüja ja partner Baltikumis.
NB! Velomarket pakub ka järelmaksu võimalust alates 9 €/kuus.

Vaata Tunturi tooteid lähemalt ametlikult Tunturi kodulehelt. Kõiki tooteid on võimalik ka meil tellida. Velomarketis müüdavate Tunturi trenažööride valikuga saate tutvuda meie kodulehel.
Tunturi tähendab sõna-sõnalt “suur mägi”, mis sümboliseerib väljakutsete ületamist ja tunnet, mis tekib peale intensiivset treeningut ja eneseületamist. Tunturi sai alguse 1922. aastal Soome linnas Turkus, mil vennad Aarne ja Eero Harke avasid jalgrattapoe Pyöräkellari Oy. Esiti oli põhifookuses jalgrataste remont, seejärel toodeti Tunturi nime all ise jalgrattaid. Bränd oli väga edukas ja mõne aasta jooksul vahetati väikepood tehase vastu ning 1950ndateks oli Tunturi kaubamärk mopeedide siseturul juhtival positsioonil. Kasutades jalgrattatootmisest saadud tehnoloogiat ja teadmisi, laienes Tunturi muu spordivarustuse tootmisse. 1969. aastal muutis Tunturi kogu fitnessitööstust, tutvustades maailmale esimest koduseks kasutamiseks mõeldud veloergomeetrit ning aasta hiljem pälvis rahvusvahelise tunnustuse spordiseadmete tootjana. 1990ndatel tehti strateegiline otsus keskenduda Tunturi fitnessitoodete ja Tunturi jalgrataste tootmisele. See otsus oli oluline brändi edasiseks arendamiseks. Tunturi on nüüd Skandinaavia riikides tuntud bränd ja Tunturi fitnessitooteid müüakse enam kui 40 riigis kogu maailmas. Tunturi asub nüüd Almere’is (Hollandis Amsterdami lähedal), omanikuks Accell Group.

Lisainfo

Bränd

Tunturi

Kasutamiseks

Kodu/Professionaalne

Kokkupandud mõõdud

L 70 x W 40 x H 246 cm

Pakiautomaat

Ei

Toote kaal

56,6 kg

Küsi toote kohta

Sinu kiri on teele saadetud!

Sinu kirja saatmisega oli probleeme. Palun proovi uuesti ja kontrolli üle väljad.

Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!
Väli on kohustuslik!